“Ślub od pierwszego wejrzenia 9”: Oto uczestnicy nowej edycji! Spore zmiany w programie!

14 sierpnia 2023
Przez: : M.J

Fani Ślubu od pierwszego wejrzenia będą zadowoleni. Już niebawem rusza kolejna edycja lubianego przez widzów reality-show. 5 września zobaczymy pierwszy odcinek i wówczas poznamy kolejnych śmiałków, którzy zdecydowali się na ślub z nieznaną osobą. W sieci pojawił się już zwiastun 9. sezonu, dzięki czemu możemy się bliżej przyjrzeć sylwetkom bohaterów nowej edycji.

Ten format stacji TVN od lat cieszy się sporą oglądalnością. Widzowie chętnie śledzą losy bohaterów Ślubu od pierwszego wejrzenia, którzy decydują się zawrzeć związek małżeński z nieznanym wcześniej partnerem. W doborze par pomagają eksperci, którzy następnie służą pomocną ręką podczas początków budowania relacji.

Nie da się ukryć, że w tym programie naprawdę można znaleźć swoją drugą połówkę. Przekonali się o tym m.in. Anita Szydłowska i Adrian Szymaniak, Aneta i Robert Żuchowscy, czy Agnieszka Łyczakowska i Wojtek Janik.

ZOBACZ TAKŻE: „Ślub od pierwszego wejrzenia”: Laura i Karol zaręczyli się! „Powiedziała tak”

Najwidoczniej wciąż nie brakuje śmiałków, którzy chcą zaprezentować się nie tylko w telewizji przed ogromną publicznością, ale także zbudować na ich oczach udaną relację. 9. edycja programu Ślub od pierwszego wejrzenia startuje już 5 września. Kogo w niej zobaczymy?

Uczestnicy Ślubu od pierwszego wejrzenia 9

W 9. edycji na widzów oprócz nowych uczestników czekają także inne niespodzianki. Po ostatnim sezonie nie zobaczymy na swoich ekranach dobrze nam znanych ekspertów. Nie wiadomo, kto zajmie ich miejsce.

W sieci pojawiła się jednak zapowiedź nadchodzącego sezonu Ślubu od pierwszego wejrzenia. Dzięki niej możemy zobaczyć, jak prezentują się jego bohaterowie, a także niektórzy eksperci. Ponownie na ślubnym kobiercu stanęły trzy pary.

“Jestem stworzona do bycia w relacji i brakuje tylko tego męża”

“Boję się, że ucieknie mi żona”

“To jest ten dzień, na który tak długo czekałem” – słyszymy w zapowiedzi z ust nowych uczestników.

Stacja TVN jednak dozuje informacje na temat bohaterów 9. edycji, którzy wzięli udział w tym eksperymencie. Zapewne już niebawem poznamy ich lepiej.

9. sezon programu Ślub od pierwszego wejrzenia będziemy mogli zobaczyć w pierwszy wtorek września tj. 05.09 o 21:35 na antenie TVN.

Oto uczestnicy nowej edycji / fot. Instagram.
Oto uczestnicy nowej edycji / fot. Instagram.
Oto uczestnicy nowej edycji / fot. Instagram.
Oto uczestnicy nowej edycji / fot. Instagram.
Oto uczestnicy nowej edycji / fot. Instagram.
Oto uczestnicy nowej edycji / fot. Instagram.

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej