Połącz się z nami

Hanna Lis ostro skrytykowała postawę Pierwszej Damy! Co ma do zarzucenia Agacie Dudzie?

Z życia gwiazd

Hanna Lis ostro skrytykowała postawę Pierwszej Damy! Co ma do zarzucenia Agacie Dudzie?

Hanna Lis jest jedną z wielu kobiet w Polsce, która nie boi się wyrażać swojego zdania na najbardziej kontrowersyjne tematy. W związku z ostatnim strajkiem nauczycieli dziennikarka postanowiła skomentować postawę Pierwszej Damy, a w swojej wypowiedzi sięgnęła nawet po mafijny język. Co takiego ma do zarzucenia Pani Prezydentowej? Zobaczcie!

Pierwsza Dama, Agata Duda ostatnimi czasy stała się obiektem krytyki ze strony wielu osób ze świata show-biznesu. Wszystko zaczęło się od zarzuceniu jej braku zaangażowania w życie polityczne i społeczne naszego kraju. Teraz do osób, które mają coś do zarzucenie Pierwszej Damie, dołączyła Hanną Lis, która nie przebierała w słowach! Co takiego powiedziała dziennikarka?

W związku ze strajkiem nauczycieli, Hanna Lis postanowiła skomentować stanowisko Agaty Dudy odnośnie do całej sytuacji. Dziennikarka zarzuciła żonie prezydenta, że ta pomimo tego, że również jest nauczycielką i przez wiele lat należała do grona pedagogicznego, nie zabrała głosu w sprawie strajku. Agata Duda na pewno nie będzie zadowolona, kiedy zobaczy słowa skierowane w jej stronę, a Hanna nie owijała w bawełnę!

Hanna Lis była jedną z wielu osób, które poparły strajk nauczycieli. Razem z nią były między innymi, Anna Mucha czy Maja Ostaszewska. Jednak dziennikarka poszła o krok dalej i nie bała się wyrazić swojego zdania na temat Agaty Dudy, a zrobiła to w bardzo ostry sposób.

„Milczała, gdy rozmontowywano TK, milczała podczas skoku PiS na wolne sądy, milczała, gdy na ulice wyległy czarne parasolki. Milczy i dziś, gdy protestują jej koledzy, nauczyciele. Na Sycylii mówi się na to omertà „– powiedziała na portalu „Netinfo24.pl”.

Jej milczenie porównała do słowa „omertà”, czyli nieformalnego prawa obowiązującego na Sycylii, które zabrania członkom mafii informowania o dokonanych przez nich przestępstwach. Jest to tak zwana „zmowa milczenia”.

Hanna najwyraźniej jest zbulwersowana postawą Pierwszej Damy, która też była nauczycielką, a w strajku biorą udział jej koledzy i koleżanki z pracy. Nie jest to jedyna sytuacja, kiedy Lis ma coś do zarzucenia Pani Prezydentowej. Dziennikarka była również, przeciwniczką planu zaostrzenia aborcji w naszym kraju. Jak stwierdziła jest przeciwna usuwaniu ciąży, ale uważa, że każda kobieta powinna mieć prawo do podjęcia tak ważnej decyzji. I właśnie przy tej kontrowersyjnej sprawie, również zarzuciła Agacie Dudzie brak zaangażowania i ciągłe milczenie.

Kancelaria Prezydenta RP przekazała list napisany przez Pierwszą Damę, w którym odniosła się ona do strajku nauczycieli. Agata Duda w liście wyraziła, że ma nadzieję, że obie strony dojdą do porozumienia i na tym się skończyło. Przedstawiciele Kancelarii Prezydenta oznajmili również, że Agata Duda nie będzie komentowała doniesień na swój temat i prosi o uszanowanie jej decyzji.

View this post on Instagram

?#walentynki #walentynki2019 ??

A post shared by @ andrzejduda on

Uważacie, że Hanna Lis przesadziła z porównaniem Pierwszej Damy do włoskiej mafii? A może Agata Duda powinna częściej uczestniczyć w życiu społecznym naszego kraju?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry