Hanna Śleszyńska: [wiek, kariera, mąż, Instagram]

12 lipca 2021
Przez: : KS

Hanna Śleszyńska jest doskonale znana wszystkim wielbicielom polskich produkcji filmowych, telewizyjnych, ale także kabaretowych. Wielu z nich zastanawia się również, co wiadomo na jej temat. Jeśli jesteście ciekawi, ile ma lat, jak potoczyła się jej kariera oraz życie prywatne, koniecznie zapoznajcie się z treścią artykułu zamieszczonego poniżej!

Hanna Śleszyńska: wiek

W sieci możemy dotrzeć do informacji, że artystka urodziła się 11 kwietnia 1959 roku. W związku z tym, nietrudno obliczyć, że na chwilę obecną ma 62 lata. Wiadomo także, że pochodzi z Warszawy. Jak już wspominaliśmy to nie tylko aktorka filmowa i serialowa, ale także gwiazda kabaretu. Ukończyła studia na Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej w Warszawie w 1982 roku.

Zobacz także: Co wiemy o Teresie Lipowskiej?

Hanna Śleszyńska: kariera

Aktorka zaraz po ukończeniu szkoły swoich sił spróbowała na deskach teatralnych, gdzie z resztą w czasie późniejszym regularnie występowała. Rozpoznawalność wśród telewidzów zyskała zwłaszcza dzięki rolom w serialach. Między innymi były to Daleko od noszy, Rodzina zastępcza oraz O mnie się nie martw. Oprócz tego, wzięła także udział w lubianym programie telewizyjnym – Taniec z gwiazdami. Wraz z Piotrem Gąsowskim, Robertem Rozmusem oraz Wojtkiem Kaletą stworzyła kabaret Tercet, czyli Kwartet. Natomiast od 2021 roku należy do grupy kabaretowej PanDemon.

Serialową córką Hanny Śleszyńskiej w M jak miłość jest Ilona Janyst.

Hanna Śleszyńska: mąż

Wielu fanów artystki zastanawia się również, co wiadomo o jej życiu prywatnym. Udało nam się dotrzeć do informacji, że jej pierwszym mężem był Wojciech Magnuski, a owocem ich związku jest syn Mikołaj. Następnie, związała się z kolegą z estrady – Piotrem Gąsowskim, z którym również ma syna Jakuba. Natomiast od 2005 do 2019 roku była w związku małżeńskim z Jackiem Brzoską, byłym łyżwiarzem i przedsiębiorcą.

Hanna Śleszyńska: Instagram

Okazuje się, że aktorka jest także aktywna w mediach społecznościowych. Wszyscy zainteresowani jej profil na Instagramie znajdą pod nazwą @hanna_sleszynska_official. Na chwilę obecną, jej aktywność śledzi tam ponad 41 tysięcy użytkowników.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej