Hanna Żudziewicz: [wiek, kariera, Taniec z gwiazdami, chłopak, Instagram]

30 stycznia 2020
Przez: : KS

Hanna Żudziewicz to bez wątpienia jedna z najpiękniejszych tancerek w Polsce. Telewidzowie znają ją z programu Taniec z gwiazdami. Jej fani interesują się nie tylko karierą, ale również życiem prywatnym. Sprawdźmy, zatem co wiadomo na ten temat!

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Hanna Zudziewicz (@hannazudziewicz)

Hanna Żudziewicz: wiek

Tancerka ma 30 lat, bowiem na świat przyszła 15 lipca 1991 roku. Pochodzi z Zielonej Góry i tam też dorastała z dwoma braćmi oraz chodziła do liceum. Ukończyła studia na Wyższej Szkole Trenerów Sportu. Od najmłodszych lat jej pasją jej taniec i już jako dziewczynka wiedziała, że chce z nim związać swoją przyszłość.

Hanna Żudziewicz: kariera

Treningi taneczne zaczęła w wieku sześciu lat. W trakcie kariery tworzyła parę z wieloma znakomitymi tancerzami. Między innymi byli to Dariusz Mycka i Artem Bronnikow. Aktualnie, tworzy duet z Jackiem Jeschke. To właśnie z nim zdobyła pierwsze miejsce w prestiżowym konkursie Blackpool Dance oraz Mistrzostwach Świata w Tańcach Standardowych. Wzięli również udział w programie ,,World of Dance”, gdzie udało im się dotrzeć aż do półfinału.

 

 

 
 

 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 

 

 

 
 

 
 

 

 
 

 

Post udostępniony przez (@hannazudziewicz)

Hanna Żudziewicz: chłopak

Piękna blondynka przez pewien okres czasu związana była z jej ówczesnym partnerem tanecznym Artem Bronnikowem. Jednakże, ich drogi rozeszły się zarówno w miłości, jak i karierze zawodowej. Obecnie tworzy parę z Jackiem Jeschke. Zgodnie przyznają, że na razie chcą skupić się na karierze, a dopiero później podejmować decyzje związane z wspólną przyszłością.

Zobacz także: Wszystko o Jacku Jeschke.

 

 

 
 

 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 

 

 

 
 

 
 

 

 
 

 

Post udostępniony przez (@hannazudziewicz)

Hanna Żudziewicz: Taniec z gwiazdami

Kobieta ma na swoim koncie już kilka edycji, w których była taneczną przewodniczką w popularnym show Polsatu. Między innymi tańczyła z Mateuszem Banasiukiem, Marcinem Najmanem i Izuagbe Ugonoh. W szóstym sezonie w parze z Robertem Wabichem byli bezkonkurencyjni i sięgnęli po Kryształową Kulę. Pierwsze miejsce w TzG Żudziewicz zdobyła także w 12. edycji TzG, partnerując Piotrowi Mrozowi.

 

 

 
 

 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 

 

 

 
 

 
 

 

 
 

 

Post udostępniony przez (@hannazudziewicz)

Hanna Żudziewicz: Instagram

Swój profil na Instagramie prowadzi pod nazwą @hannazudziewicz. Jej aktywność śledzi ponad 55 tysięcy użytkowników tego serwisu. Tancerka na bieżąco dodaje tam relacje, zdjęcia z treningów oraz pokazuje, jak spędza czas wolny od pracy.

 

 

 
 

 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 

 

 

 
 

 
 

 

 
 

 

Post udostępniony przez (@hannazudziewicz)

źródło: Instagram Hanny Żudziewicz

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej