Połącz się z nami

Jacek Jeschke: [wiek, Instagram, Taniec z gwiazdami, kariera, dziewczyna]

Opisy gwiazd

Jacek Jeschke: [wiek, Instagram, Taniec z gwiazdami, kariera, dziewczyna]

Jacek Jeschke to zawodowy tancerz, który stał się rozpoznawalny po udziale w programie Taniec z gwiazdami. Bezsprzecznie od tego czasu liczba jego fanów wzrosła. Przede wszystkim jej żeńska część. Przekonajmy się razem, co wiadomo na jego temat!

Jacek Jeschke: wiek

Tancerz urodził się 30 sierpnia 1991 roku. Pochodzi z Kowar, lecz już do liceum przeprowadził się do Warszawy. Następnie ukończył Politechnikę Warszawską. Ma dwójkę rodzeństwa – brata Wojciecha i siostrę Zuzannę. Co ciekawe, jego brat również jest tancerzem i występował w Tańcu z gwiazdami.

Jacek Jeschke: kariera

Chłopak jest aż sześciokrotnym mistrzem Polski w tańcu towarzyskim. Oprócz tego, na swoim koncie ma ogrom nagród i zwycięstw. Przez cały okres jego kariery miał kilka partnerek tanecznych. Jednakże, najwięcej osiągnął z Hanną Żudziewicz. W 2011 roku wygrali nawet słynny turniej  Blackpool Dance Festival. Zdobyli także Mistrzostwo Świata w Tańcach Standardowych.

Jacek Jeschke: dziewczyna

Co ciekawe, jego partnerką życiową tak jak taneczną jest Hanna Żudziewicz. Jednak ich miłość nie była tą z grupy od pierwszego wejrzenia. Kiedy po raz pierwszy stworzyli duet, patrzyli na siebie całkowicie profesjonalnie. Później ich drogi się rozeszły, aby za kilka lat znowu się połączyć. Już wtedy poczuli, że chcą dać sobie szansę i od tamtej pory łączą życie zawodowe z prywatnym. Oboje twierdzą, że kiedy osiągną wszystkie możliwe sukcesy skupią się na założeniu rodziny.

Jacek Jeschke: Taniec z gwiazdami

Do tej pory rywalizował o Kryształową Kulę już trzy razy. Raz udało mu się to osiągnąć. Tym razem jednak, wystąpi jako jeden z przedstawicieli Jeschków. Mianowicie, nie będzie współzawodniczył ze swoim bratem. W nowej edycji, która rozpocznie się 10 września, będzie partnerem Barbary Kurdej-Szatan. Jak oceniacie ich szanse na zwycięstwo?

 

 

 

 

 
 

 

 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 

 

 

 

 

 

 
 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Post udostępniony przez (@jacekjeschke)

Jacek Jeschke: Instagram

Tancerz swoje konto na Instagramie prowadzi pod nazwą @jacekjeschke. Do tej pory jego profil zaobserwowało ponad 23 tysiące użytkowników. Wśród zdjęć, jakie dodaje nie brakuje wspólnych z jego dziewczyną. Oprócz tego, znajdziemy tam wiele fotografii z sal treningowych, gdzie niewątpliwie spędza mnóstwo czasu.

 

 

 

 

 
 

 

 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 

 

 

 

 

 

 
 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Post udostępniony przez (@jacekjeschke)

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry