Helena Kłobucka: [wiek, MasterChef Junior, Instagram]

11 maja 2022
Przez: : KS

Helena Kłobucka to jedna z trzech uczestniczek, którym udało się zakwalifikować do finału siódmej edycji programu MasterChef Junior. Nie da się ukryć, że to osiągnięcie jest już dla młodej pasjonatki gotowania ogromnym sukcesem. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na jej temat, zapraszamy do zapoznania się z treścią artykułu zamieszczonego poniżej!

Helena Kłobucka: wiek

Z informacji znalezionych w sieci, możemy dowiedzieć się, że Hela ma dopiero 12 lat. Wiadomo również, że dziewczynka pochodzi ze Śródki – miejscowości położonej koło Olsztyna. Na co dzień nastolatka jest uczennicą ze szkoły podstawowej w Biesalu. Nie ukrywa, że jest dobrą uczennicą, a więc nie zdziwił jej fakt, że mama zaniepokoiła się, kiedy poinformowała ją, że chce spróbować swoich sił w MasterChef Junior.

W chwilach, gdy ma wolne od nauki, a nie znajduje się w kuchni, uwielbia tańczyć. Co ciekawe, taką aktywność preferuje już od przedszkola. Ponadto, trenuje akrobatykę. Niedawno zaczęła również uczyć się grać na pianinie. Niestety, ze względu na obowiązki, jakie wiązały się z nagrywkami do programu, musiała przerwać lekcje muzyki.

Zobacz także: Co wiemy o Ewie Ziemiańskiej z MasterChef Junior 7?

Hela Kłobucka: MasterChef Junior

Helenka jest uczestniczką siódmej edycji programu MasterChef Junior. Widzowie stacji TVN mieli okazję śledzić losy młodych kucharzy, którym udział w produkcji zapewnił nie tylko niezapomniane przygody, a także doświadczenie, które być może przyda im się w dalszej karierze gastronomicznej.

Helena wyznała, że dużo czasu w kuchni spędza w towarzystwie dziadka. To właśnie on zaszczepił w niej pasję do gotowania i jest bardzo dumny z poczynań wnuczki. Śmiało można stwierdzić, że to właśnie mężczyzna jest jej autorytetem w tej dziedzinie.

Wielki finał MasterChef Junior 7 odbędzie się już 15 maja 2021 roku. Wszyscy zainteresowani będą mieli okazję śledzić jego przebieg na antenie TVN.

Hela Kłobucka
Hela Kłobucka

Helena Kłobucka: Instagram

Hela z MasterChef Junior 7 prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @hela_masterchef_junior. Na chwilę obecną, jej aktywność śledzi tam ponad tysiąc użytkowników.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej