Hiszpańskie media wzięły pod lupę Annę Lewandowską! Co sądzą o żonie Lewego?

30 lipca 2022
Przez: : M.J

Ania i Robert Lewandowscy zmienili swoje życie. Wszystko to za sprawą zawodowej zmiany jaką dokonał Robert. Obecnie małżeństwo zadomawia się w gorącej Hiszpanii. Zobaczcie, co sądzą tamtejsze media o żonie piłkarza. Hiszpańscy dziennikarze szczerze ocenili Lewandowską zarówno pod względem prywatnym, jak i zawodowym.

Przeprowadzka Lewandowskich do Hiszpanii

W ciągu ostatniego miesiąca z ust Polaków nie schodzi temat Roberta Lewandowskiego. Najlepszy polski piłkarz oficjalnie stał się zawodnikiem klubu FC Barcelona, a o jego transferze z Bayernu Monachium mówi cały świat. Hiszpańska drużyna zapłaciła za Polaka 50 milionów euro.

Co za tym idzie Ania i Robert zmienili swoje miejsce zamieszkania. Małżeństwo wraz z córkami – Klarą i Laurą przenieśli się do gorącej Hiszpanii, w której na nowo układają swoje życie.

“Emocje powoli opadają i przychodzi zrozumienie jak duża zmiana jest przed naszą rodziną. Jestem wdzięczna za wszystko co spotkało nas w ostatnich latach. Monachium było naszym domem, miejscem w którym urodziły i wychowywały się nasze dziewczynki. Tam nawiązaliśmy wiele przyjaźni i przeżyliśmy wiele wspaniałych momentów. Na pożegnania jeszcze przyjdzie czas, ale wiem, że zawsze będzie to dla nas ważne miejsce i wyjątkowy etap życia. Jednak dom jest tam gdzie jesteśmy razem. Rozpoczynamy nową ekscytującą przygodę i wiem, że jak zawsze będe mogła liczyć na Wasze wsparcie. Przed nami nowy rozdział! 🤍” – pisała wzruszona trenerka na swoim Instagramie.

ZOBACZ TAKŻE: Barcelona zaliczyła mega wpadkę z udziałem Lewandowskiego! Fani nie mogą uwierzyć własnym oczom

Lewandowska na świeczniku hiszpańskich mediów

Ania Lewandowska jest dla swojego męża ogromnym wsparciem. Warto jednak wspomnieć, że od lat prężnia działa na swoje nazwisko, nie chcąc być znana tylko z tego, że jest żoną popularnego piłkarza.

Jak się okazuje, hiszpańskie media szybko wzięły pod lupę wybrankę nowego piłkarza klubu FC Barcelona.

Hiszpanie oczarowali się Lewandowską i od razu zwrócili uwagę na jej sportowe osiągnięcia oraz wsparcie jakim darzy swojego męża. Dziennikarze gazety El Mundo opisali Lewą jako:

“zawodniczkę karate, medalistkę i gwiazdę fitness, która dba o formę swojego męża”

ZOBACZ TAKŻE: Anna Lewandowska poszukuje pracownika do swojej firmy! Ma spore wymagania

Hiszpańska prasa wylicza sukcesy sportowe Ani:

“Zebrała prawie czterdzieści medali. Łącznie 38 w całej swojej karierze, poświęcając się karate od bardzo młodego wieku. Jest zdobywczynią trzech medali w mistrzostwach świata, sześciu w mistrzostwach Europy i 29 w mistrzostwach Polski. Ukończyła wychowanie fizyczne, obecnie jest Prezesem Olimpiad Specjalnych Polska”

Dziennikarze El Mundo opisali Lewandowską w samych superlatywach podkreślając, jak bardzo pomaga mężowi w jego karierze – wspierając go dobrym słowem ale również w kwesti zdrowego żywienia:

“Poza boiskiem Lewandowski ma szczęście dzielić życie ze specjalistką od żywienia i prawdziwą motywatorką, z którą od czasu do czasu trenuje również fitness”

Ania Lewandowska została uznana również, za jedną z najbardziej wpływowych kobiet w swoim kraju.

Lewandowscy
Ania i Robert Lewandowscy

Źródło: Interia, Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej