Połącz się z nami

„Hotel Paradise 3”: Basia wygra program, ale… nie z Krystianem? Szokujące doniesienia

Basia wygra hotel paradise

Rozrywka

„Hotel Paradise 3”: Basia wygra program, ale… nie z Krystianem? Szokujące doniesienia

Finał kontrowersyjnego reality-show zbliża się wielkimi krokami. Widzowie podejrzewają, że to Basia wygra Hotel Paradise, jednak wcale nie z Krystianem.

Związek Basi i Krystiana

Relacja Basi i Krystiana od początku trwania trzeciej edycji Hotel Paradise wzbudza ogromne emocje wśród widzów. Uczestnicy reality-show zapałali do siebie wielką sympatią i wiele wskazywało na to, że związek ten będzie jednym z najsilniejszych w rajskim hotelu. Niespodziewanie podczas jednego z rajskich rozdań Luiza postanowiła rozdzielić tę parę. Mając immunitet, stanęła za Krystianem i tym samym Basia musiała wybrać innego uczestnika i ostatecznie odpadła z programu. Krystian przez kilka tygodni tęsknił za Basią i nie ukrywał, że liczy, że wkrótce wróci do rajskiego hotelu. Tak też się stało. Basia ku ogromnej radości samych mieszkańców rajskiego hotelu, jak i widzów, ponownie pojawiła się w Hotelu Paradise i na nowo stworzyła związek z Krystianem.

Basia wygra Hotel Paradise?

Finał Hotel Paradise zbliża się wielkimi krokami. Już 3 czerwca o wygraną walczyć będą dwie finałowe pary, a o tym która z nich zwycięży, zdecydują pozostali mieszkańcy rajskiego hotelu, którzy wcześniej zakończyli swoją przygodę z reality-show.

Materiał do trzeciej edycji Hotel Paradise nagrywany był kilka miesięcy temu, dlatego uczestnicy, których wciąż oglądać możemy na ekranie, opuścili już rajski hotel. Chociaż dopiero w finałowym odcinku dowiemy się, kto wygrał trzeci sezon Hotel Paradise, w sieci wciąż pojawia się wiele sugestii ze strony widzów.

Zobacz także: Kara wróci do Hotel Paradise?

Okazuje się, że jeden z internautów jest pewny, że program Hotel Paradise wygra Basia, ale jej partnerem wcale nie będzie Krystian, który wcześniej opuści hotel za złamanie regulaminu.

„Baśka wygra, bo Krystian wyleci za złamaniem reguł. Luiza i Nathalia nie będą w finale ale za to wróci Kara i Sara”

Basia wygra hotel paradise
Basia wygra trzecią edycję Hotel Paradise?

Myślicie, że doniesienia internautów potwierdza się i Basia faktycznie wygra Hotel Paradise?

źródło: Instagram Hotel Paradise

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry