Połącz się z nami

„Hotel Paradise 3”: Basia i Krzysztof będą mieli dziecko? 27-latka sporo zdradziła…

Basia i Krzysztof będą mieli dziecko

Z życia gwiazd

„Hotel Paradise 3”: Basia i Krzysztof będą mieli dziecko? 27-latka sporo zdradziła…

Związek uczestników Hotelu Paradise 3 przechodzi kolejne etapy. Para właśnie zamieszkała razem i jak się okazuje wspólnie planuje przyszłość. Czy Basia i Krzysztof będą mieli dziecko? 27-latka sporo zdradziła…

Związek Basi i Krzysztofa po Hotelu Paradise 3

Basia i Krzysztof poznali się w Hotelu Paradise 3 i chociaż w programie łączyła ich jedynie przyjaźń, po powrocie do Polski połączyło ich uczucie. Na Zanzibarze Basia zauroczona była Krystianem, z którym stworzyło głębsza relację. i Mimo, że drobna blondynka podobała się wielu innym uczestnikom, a zainteresowany Basią był również Krzysztof, jednak ona wyraźnie oczarowana była tylko Krystianem i to jemu była stale wierna.

Zobacz także: Wiktoria Gąsior gra w Hotel Paradise 4? Krzysztof Świst ma swoją teorię

Początkowo uczestnicy przekonani byli, że Krystian nie traktuje swojej relacji z Basią poważnie. Dopiero po jej odejściu, mężczyzna udowodnił, że bardzo zależało mu na ukochanej. Po jej powrocie już nikt nie miał wątpliwości, że Basia i Krystian stanowią zgraną parę i dzięki temu udało się im wygrać Hotel Paradise 3.

Po zakończeniu programu, para próbowała budować relację w Polsce. Niestety w krótkim czasie po powrocie do kraju, Basia i Krystian rozstali się, o czym widzowie dowiedzieli się po zakończeniu emisji reality-show. Kilka dni później, zwyciężczyni Hotelu Paradise 3 wyznała, że obecnie jest w związku z Krzysztofem.

Basia i Krzysztof będą mieli dziecko?

Związek Basi i Krzysia wkracza na kolejne etapy. Para właśnie razem zamieszkała w Warszawie, a podczas zabawy na Instagramie w Q&A 27-latka zdradziła coś zaskakującego! Jeden z internautów zapytał, czy Krzysiek to dobry materiał na męża. Wtedy Basia zaskoczyła wszystkich swoją odpowiedzią. Zwyciężczyni Hotelu Paradise 3 wyznała bowiem, że jej partner byłby również bardzo dobrym …. ojcem.

„To zdecydowanie dobry materiał na męża, ale nie tylko ponieważ na ojca również…” – odpowiedziała Basia.

Basie ocenia Krzyśka
InstaStory Basi

Spodziewaliście się takiej odpowiedzi? Czyżby zakochani myśleli powoli o założeniu rodziny? Po wypowiedzi Basi wiele na ta wskazuje!

Źródło: Instagram Basi Pędlowskiej/Krzysztofa Śwista

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry