“Hotel Paradise 4”: Wiki specjalnie zabawiała się z Łukaszem na oczach Miłosza? Zaskakujące doniesienia

24 września 2021
Przez: : M.J

Krzysztof Świst, którego poznaliśmy w trzeciej edycji Hotelu Paradise zabrał głos na swoim profilu odnośnie zachowania Wiktorii Gąsior. Czy również uważa, że dziewczyna gra w programie? Jak skomentował jej zabawę z Łukaszem?

Hotel Paradise 4

Ostatnio głośnym echem wśród fanów programu Hotel Paradise odbiło się zachowanie Wiktorii Gąsior. Uczestniczka w zanzibarskim hotelu jest w parze z Miłoszem. Jednak ostatnie wydarzenia w programie zbulwersowały widzów.

Zobacz także: Wiktoria zabawiała się z Łukaszem. Jak zareagował Miłosz?

Przypomnijmy, że podczas wieczornej zabawy Wiktoria bardzo zbliżyła się do Łukasza. Dwójka uczestników nie szczędziła sobie czułości, a wszystko odbywało się na oczach pozostałych mieszkańców hotelu, jak i samego Miłosza. Dodajmy, że od samego początku Wiki nie ma łatwo w programie. Większość uczestników uważa ją za fałszywą, a co więcej na każdym kroku podkreślają, że dziewczyna gra.

Czy tak samo o uczestniczce czwartej edycji sądzi Krzysztof Świst?

Strategia Wiktorii i Miłosza

Krzysztof Świst w trzeciej edycji randkowego reality-show odpadł tuż przed wielkim finałem. Po programie związał się z Basią Pędlowską, z którą po dziś kontynuuje związek.

Basia Pędlowska i Krzysztof Świst.
Krzysztof Świst i Basia Pędlowska.

Jak widzimy, poprzedni uczestnicy programu chętnie śledzą losy uczestników czwartej edycji. Krzysztof postanowił odpowiedzieć na pytania swoich obserwatorów, a jedno z nich dotyczyło właśnie Wiktorii:

“Też uważasz, jak inni z Hotelu Paradise 4, że Wiki jest fałszywa? Mi osobiście jej szkoda”– zapytał internauta.

Krzysztof podkreślił, że Wiktoria już od samego początku nie miała łatwej drogi w programie. Jednak jak dodał, jest ona dobrym graczem. Co więcej uważa, że impreza, podczas której obściskiwała się z Łukaszem była wcześniej ustalona z Miłoszem.

“Nie uważam, żeby Wiktoria była fałszywa. Została źle przyjęta na samym początku. Oberwało jej się bardzo mocno. Miłosz jej pomógł, została. Myślę, że przyjęła super strategię. Myślę, że dziewczyna teraz super się bawi, super strategia. Ta impreza, gdzie bawiła się tak dobrze z Łukaszem myślę, że to jest taktyczna zagrywka, którą ustalili sobie wcześniej z Miłoszem.”

Krzysztof Świst
Krzysztof Świst podsumował zachowanie Wiki.

Też myślicie, że Wiki i Miłosz mieli wszystko ustalone?

Źródło: Instagram Krzysztofa Śwista

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej