„Hotel Paradise 3”: Basia i Krzysztof są już zaręczeni! Romantyczny filmik trafił do sieci

4 października 2021
Przez: : W.M.

Para, która poznała się w trzecim sezonie reality-show Hotel Paradise, pochwaliła się fanom radosnymi nowinami. Basia i Krzysztof są zaręczni. Filmik, na którym mężczyzna oświadcza się ukochanej, trafił do sieci.

Basia Pędlowska i Krzysztof Świst
Krzysztof oświadczył się Basi

Hotel Paradise 3

Chociaż aktualnie widzowie oglądać mogą odcinki najnowszej edycji Hotel Paradise, która wzbudza wiele kontrowersji, wiele fanów reality show wciąż z sentymentem wspomina uczestników poprzedniego sezonu. Jak wiadomo, trzecią edycję Hotel Paradise decyzją pozostałych mieszkańców rajskiego hotelu wygrali Basia Pędlowska oraz Krystian Ferretti, jednak krótko po zakończeniu emisji programu z ich udziałem, okazało się, że para pozostawiła się rozstać.

Zobacz także: Dlaczego Basia i Krystian się rozstali? El Dursi sporo zdradziła.

Zarówno Krystian, jak i Basia ułożyli swoje życie u boku innych partnerów. Wielu fanów reality-show ucieszyło się na wieści, że zwyciężczyni Hotel Paradise zaczęła spotykać się z innym uczestnikiem, którego poznała w programie – Krzysztofem Świstem.

Basia i Krzysztof są zaręczeni

Związek Basi i Krzysztofa rozkwita od wielu miesięcy. Chociaż fani niejednokrotnie podejrzewali koniec ich relacji, byli uczestnicy Hotelu Paradise udowadniali, że połączyło ich wyjątkowo silne uczucie.

Wszystko wskazuje na to, że Basia Pędlowska i Krzysztof Świst są już zaręczeni. Mężczyzna na swoim Instagramie zaprosił fanów do obejrzenia nowego filmiku na YouTubie.

„Dwa tygodnie minęło już od naszego powrotu z pierwszych wspólnych prawdziwych wakacji, gdzie beztrosko jak dzidzie mogliśmy cieszyć się każdą minutą słonecznego dnia i ciepłych nocy. Wspaniały czas spędzony z najbliższymi w pięknym hotelu z zarąbistą obsługą. All in 🤍 najlepszy Squad ever. Dziękuje!

Już za chwile na YouTube ukaże się krótki film z tego wypadu. Zapraszam do oglądania”

W kilkuminutowym filmiku, który jest krótkim wspomnieniem z wakacji, widać, jak Krzysztof oświadcza się zaskoczonej Basi.

Internauci momentalnie ruszyli z gratulacjami. Pod filmem, jak i ostatnimi postami pary pojawiło się wiele komentarzy.

„I pomyśleć, że gdybyście się nie zglosili do hp, to może byście się ominęli… GRATULACJE !!!”

„Wspaniałe wakacje i jakie zakończenie 🥰 Gratuluję”

Dołączamy do gratulacji, a zakochanym życzymy samych cudownie spędzonych chwil i dużo miłości.

Basia i Krzysztof zaręczyny
Krzysztof oświadczył się Basi

źródło: Instagram Krzysztof Świst/Instagram Basia Pędlowska/YouTube

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej