„Hotel Paradise”: Klaudia El Dursi gorzko podsumowała związek Basi i Krystiana. Spodziewała się, że się rozstaną?

3 października 2021
Przez: : W.M.

Prowadząca Hotel Paradise w jednym z ostatnich wywiadów zdradziła, co sądzi o rozstaniu Basi i Krystiana. El Dursi spodziewała się, że ich związek rozpadnie się tak szybko?

Hotel Paradise 3

Chociaż aktualnie widzowie stacji TVN7 oglądać mogą najnowszy czwarty sezon reality-show Hotel Paradise, wielu fanów programu wciąż pamięta o uczestnikach poprzedniej edycji.

Zobacz także: Basia i Krzysztof z Hotel Paradise są zaręczeni.

Jak wiadomo, zwycięzcami trzeciego sezonu Hotel Paradise zostali Basia Pedłowska oraz Krystian Ferretti. Związek ten zdecydowanie należał do wyjątkowo burzliwych i jeszcze w rajskim hotelu ich relacja wystawiona została na wiele prób. Basia decyzją innej uczestniczki pożegnała się na pewien czas z programem, jednak jej powrót do hotelu był jednym z najbardziej spektakularnych w historii polskich edycji.

Ostatecznie Krystian w parze z Basią dotarli aż do samego finału, w którym rywalizowali z Bibi oraz Simonem. Decyzją pozostałych uczestników, którzy już wcześniej zakończyli swoją przygodę z reality-show, para wygrała trzeci sezon. Co więcej, podczas przejścia ścieżką lojalności Krystian rozbił kulę, wprawiając widzów w prawdziwe osłupienie. Szybko okazało się, że Ferretti zrobił to po to, aby nagrodą w wysokości 100 tys. złotych podzielić się po równo ze wszystkimi finalistami.

Klaudia o rozstaniu Basi i Krystiana

Tuż po zakończeniu emisji trzeciego sezonu Hotel Paradise okazało się, że związek zwycięzców reality-show to już przeszłość. Mimo iż fani programu liczyli na to, że Basia i Krystian będą razem, prawdziwe życie z dala od kamer zweryfikowało ich relacje. Para rozstała się w przyjaznej atmosferze i zarówno Basia, jak i Krystian dziś tworzą szczęśliwe związki z innymi partnerami.

Zobacz także: Basia i Krzysztof są parą po programie.

Prowadzącą program Hotel Paradise, która przez kilka tygodni z bliska przyglądała się relacji Basi i Krystiana, w rozmowie z Party zdradziła kulisy rozstania pary. Klaudia El Dursi w jednym z ostatnich wywiadów stwierdziła, że przez wybuchowe charaktery i ciągłe kłótnie ich związek skazany był na porażkę.

„Było to wow, ale były jednak też te temperamenty(…). Na początku związek ma taki raj, błogość, harmonię, ze wszystkim się zgadzają itd. Tam tego nie było. Basia i Krystian mieli tak różne charaktery, tak różne temperamenty, że od samego początku u nich tak iskrzyło. I mimo tego że oni faktycznie wpadli sobie w oko i zaiskrzyło i była ta chemia, to jednak charakterologicznie u nich poszło coś nie tak. Bo oni nie mieli takiego momentu, żeby żyli w tej harmonii, oni od razu się kłócili.” – powiedziała Klaudia w rozmowie z Party

Prowadząca Hotel Paradise
Klaudia El Dursi prowadząca Hotel Paradise

Żałujecie, że Basia i Krystian nie są już razem?

źródło: Party.pl/Instagram Hotel Paradise

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej