Połącz się z nami

„Hotel Paradise 3”: Basia zażenowana operacją plastyczną Maurycego „Co to ma być?”

Basia skrytykowała operacje Maurycego z Hotelu Paradise 3

Z życia gwiazd

„Hotel Paradise 3”: Basia zażenowana operacją plastyczną Maurycego „Co to ma być?”

Uczestnik Hotelu Paradise 3 zdecydował się na operację plastyczną. Zdradził, co sobie zoperował i co jeszcze zamierza. Pokazał również zdjęcie, jak chciałby docelowo wyglądać. Basia skrytykowała operację Maurycego i w mocnych słowach wyraziła, co o tym myśli.

Maurycy z Hotelu Paradise 3 po operacjach plastycznych

Maurycy Sas to jeden z uczestników Hotelu Paradise 3. Po programie, jak zdecydowana większość celebrytów, aktywnie prowadzi swój profil na Instagramie, gdzie zamieszcza sporo zdjęć oraz również chwali się wieloma nagraniami na swoim InstaStory. Ostatnio Maurycy zaskoczył swoich obserwatorów nagraniem, na którym pokazał swoją mocno opuchnięta twarz. Szybko wytłumaczył, że jest po zabiegu upiększającym. Jak się bowiem okazało, uczestnik Hotelu Paradise 3, ma bowiem swój kanon piękna, do którego dzielnie dąży.

Zobacz także: Maurycy poddał się operacji plastycznej

Sas otwarcie przyznał, jakim zabiegom się poddał i co jeszcze zamierza zrobić. Początkowo chłopak miał mieć operację nosa, jednak ta przesunęła się na kolejny tydzień. Do tej pory jednak poddał się poprawie żuchwy i podbródka oraz zrobił botoks:

Ja już w domu, dzięki za wsparcie… trochę ciężko zasnąć. Dzisiaj były robione nici, podróbek i podcinane 3 cm dolnej żuchwy 9stąd płytki0 i botoks. Nos za tydzień/dwa jednak dopiero (chyba bym nie miał czym oddychać, no i nie wszystko na raz)” – napisał na swoim InstaStory.

Pokazał również, jak chciałby wyglądać, czym wzbudził ogromną kontrowersję w sieci.

Basia skrytykowała operacje Maurycego

Operacje plastyczne Maurycego skomentowała Basia z Hotelu Paradise 3. 26-latka zorganizowała na swoich profilu na Instagramie Q&A, podczas którego jeden z internautów zapytał, co Pędlowska sądzi o poprawieniu urody przez Maurycego. Nie da się ukryć, że Basia nie szczędziła gorzkich słów:

„Choć lubię tego chłopaka, to jestem zażenowana tą całą sytuacją. Nie kumam czegoś takiego, zwłaszcza, że dla mnie wygląda naprawdę bardzo dobrze. No jeżeli czuje się źle w swoim ciele, to ok, no ale bez przesady. Co to ma być?!” 

Nie da się ukryć, że uczestnik Hotelu Paradise 3 bardzo zaskoczył fanów programu swoja ingerencją w urodę.

A wy co sądzicie o operacjach plastycznych Maurycego?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry