Połącz się z nami

„Hotel Paradise 3”: Bibi przed programem miała chłopaka! Jak zareagował na to, co działo się na Zanzibarze?

Bibi z Hotelu Paradise przed programem była w związku

Z życia gwiazd

„Hotel Paradise 3”: Bibi przed programem miała chłopaka! Jak zareagował na to, co działo się na Zanzibarze?

Bogusia i Simon tworzyli jedną z najsilniejszych par w Hotelu Paradise 3. Byli ze sobą niemal od samego początku aż do samego końca, a ich związek kontynuowany jest również po powrocie do kraju. Jak się okazuje, Bibi przed udziałem w reality-show rozstała się z dotychczasowym partnerem. Teraz w jednym z wywiadów, zdradziła czy przejmowała się jego opinią, bawiąc się na słonecznym Zanzibarze.

Związek Bibi i Simona w Hotelu Paradise 3

Bogusia Brzezińska nazywana potocznie Bibi i Simon Price weszli do programu w pierwszym odcinku. Od razu wpadli sobie w oko, nie ukrywając tego. Między dwójką tą od razu zaiskrzyło. Simon i Bibi sparowali się i z dnia na dzień kontynuowali swoją relację. Czas działał w ich związku na korzyść – pojawił się pierwsze wyznania dotyczące uczuć, intymne chwile oraz plany na przyszłość.

Para doszła do ścisłego finału. Decyzją pozostałych mieszkańców to Basia i Krystian mieli szansę na stworzenie relacji po programie i to oni stanęli na Rajskiej Ścieżce. Krystian rzucił kulą na polu 100 tysięcy złotych informując, że zamierza podzielić się wygraną z całą finałową czwórką. Co ciekawsze, Bibi i Simon pomimo wzlotów i upadków kontynuują swój związek po powrocie z rajskiego Zanzibaru.

Związek Bibi przed programem

Po zakończonym reality-show na światło dzienne wciąż wychodzą ciekawe informacje dotyczące uczestników Hotelu Paradise 3. Jak się okazuje, Bibi przed rozpoczęciem programu miała chłopaka. Kiedy jednak zgłaszała się do reality-show była już po rozstaniu. W jednym z wywiadów dla Party przyznała, że kiedy dostała propozycję wystąpienia w programie właśnie kończyła swój związek. Nie miała w planach ponownie się wiązać z żadnym mężczyzną.

Jak były partner zareagował na występ Bibi w programie? Jak się okazuje, Bibi nie utrzymuje z nim żadnych relacji i nie przejmowała się jego opinią na temat swojego występu w Hotelu Paradise 3:

„Mój były no wiesz co musiał to przełknąć jakoś. Nie utrzymuję jakiegoś większego kontaktu. Myślę, chyba że to jest takie zdrowe. Nie byliśmy gdzieś przyjaciółmi ani chyba w tym związku, ani poza nim więc czemu mam wiesz tracić energię na rzeczy, osoby, na które nie są mi potrzebne więc nie wiem…”

Spodziewaliście się, że Bibi miała chłopaka przed programem?

Zobacz także: Jak wygląda mama Bibi! SZOK

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry