Połącz się z nami

„Hotel Paradise 3”: Co Kornelia myśli o związku Basi i Krzysztofa? Żałuje, że nie wyszło jej z partnerem z programu?

Uczestnicy trzeciej edycji Hotelu Paradise.

Z życia gwiazd

„Hotel Paradise 3”: Co Kornelia myśli o związku Basi i Krzysztofa? Żałuje, że nie wyszło jej z partnerem z programu?

Kornelia Głaszcz, którą widzowie mieli okazję lepiej poznać w randkowym reality-show Hotel Paradise, zdradziła w wywiadzie z naszym portalem, czy żałuje, że jej relacja z Krzysztofem nie przerodziła się w miłość. Skomentowała również związek swojego programowego partnera z Basią Pędlowską. Wróży im świetlaną przyszłość?

Kornelia w Hotelu Paradise

Pomimo tego, że trzecia edycja uwielbianego przez widzów reality-show dobiegła już końca, to wciąż nie milkną echa na temat uczestników Hotelu Paradise. Trzeba przyznać, że jedną z najbardziej wyrazistych uczestniczek trzeciej edycji była Kornelia Głaszcz. 24-latka w zanzibarskim hotelu od samego początku była sobą i niejednokrotnie bawiła widzów do łez. Wiele osób polubiło Kornelię za jej poczucie humoru i teksty, które często przebijały samego lektora programu. Choć w reality-show nie odnalazła miłości, to nawiązała bardzo bliską relację z Krzysztofem Świstem.

Kornelia i Krzysztof dostali drugą szansę od produkcji. Rozłąka 24-latki z rajskim hotelem nie trwała długo, ponieważ po czasie przywrócono ją do walki o zwycięstwo w programie. Podjęła decyzję, że to właśnie z Krzysztofem wróci do gry o główną nagrodę. Jak zdradziła w rozmowie Obcas.pl, odpadnięcie z programu pokazało jej, że musi otworzyć się na relacje damsko-męskie, aby nadal pozostać w grze.

Kornelia wzięła udział w trzeciej edycji Hotelu Paradise.
Kornelia dostała drugą szansę od produkcji programu Hotel Paradise.

„Co do relacji z Krzysztofem, nauczyłam się po moim wcześniejszym udziale w programie, że jeśli dalej będę spędzała czas tylko z dziewczynami i nie będę otwarta na relacje, znowu będę musiała się szybko rozstać z programem, a tego nie chciałam”.

Dlaczego nie wyszło Kornelii i Krzysztofowi?

Choć wydawało się, że Kornelia i Krzysztof mają szansę na zbudowanie bliższej relacji to, jak już wiemy, tak się nie stało. Jak wyznała 24-latka w rozmowie z Obcas.pl, Krzysztof to jej zupełne przeciwieństwo. Choć uważa go za inteligentnego i ciepłego faceta, to różnica charakterów nie pozwoliła im się do siebie zbliżyć.

„Dlatego też zmieniłam nastawienie i muszę przyznać, że trochę zagrałam co do moich uczuć względem Krzysia. Krzysztof to bardzo inteligentny ogarnięty i ciepły facet. Ale niestety nasze charaktery są zbyt odmiennie, ja jestem szalona żywiołowa i szybko wpadam w monotonię, jak dla mnie Krzysiu był troszkę za spokojny”.

Zobacz także: Kornelia Głaszcz skomentowała rozpad związku Bibi i Simona!

Czy po czasie, który minął od zakończenia programu Kornelia żałuje, że nie dała sobie i Krzysztofowi szansy? Jak postrzega jego związek z Basią?

Kornelia o relacji Basi i Krzysztofa

Przypomnijmy, że Basia, która wygrała trzecią edycję Hotel Paradise wraz z Krystianem, obecnie jest w związku z programowym partnerem Kornelii. Basia i Krzysztof wydają się stworzeni dla siebie, a uczucie między nimi narodziło się już po powrocie z Zanzibaru. Kornelia również potwierdziła nasze przypuszczenia, dodając, że oboje są ciepłymi osobami z podobnymi charakterami. Czy kibicuje tej dwójce?

„Co do relacji Krzysztofa i Basi widzę z perspektywy czasu, że znacznie bardziej do siebie pasują, niż Basia z Krystianem. Oboje mają bardzo ciepły i przyjacielski charakter. Są bardzo rodzinni i bardzo dobrze mi się na nich patrzy. Uwielbiam ich i trzymam za nich kciuki!” – dodała Kornelia Głaszcz w rozmowie z Obcas.pl

My życzymy Kornelii, aby odnalazła swoją drugą połówkę. Mamy nadzieję, że jeszcze nie raz zobaczymy i usłyszymy ją na ekranach naszych telewizorów.

Źródło: Instagram Kornelii Głaszcz

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry