Połącz się z nami

„Hotel Paradise 3” Do programu wejdzie nowy uczestnik! Co go łączy z Olą?

Ola z programu Hotel Paradise.

Rozrywka

„Hotel Paradise 3” Do programu wejdzie nowy uczestnik! Co go łączy z Olą?

Po ostatnim Rajskim Rozdaniu w sieci zawrzało po tym, jak decyzją Kamila z programem musiała pożegnać się Karolina. Na końcu odcinka mogliśmy zobaczyć, że do zanzibarskiego hotelu wejdzie nowy uczestnik. Internauci niemal od razu przeprowadzili swoje śledztwo. W komentarzach na głównym profilu programu Hotel Paradise pojawiło się mnóstwo wpisów, na temat tego, że nowy uczestnik znał się przed programem z Olą! Zobaczcie!

Hotel Paradise 3

Od 28 lutego na ekranach naszych telewizorów po raz trzeci zagościło reality-show, które przez dwie poprzednie edycje zgromadziło sporą rzeszę fanów. Tym razem widzowie nie tylko poznali nowych uczestników, ale również na ekranach mogą zobaczyć rajskie widoki, gdyż trzecia edycja programu Hotel Paradise z Bali została przeniesiona na rajski Zanzibar. Program z odcinka na odcinek dostarcza nam mnóstwa emocji, a ostatnie Rajskie Rozdanie odbiło się szerokim echem w sieci.

Ostatnie Rajskie Rozdanie i szokujący wybór Kamila

Po tym, jak z programem pożegnała się Basia, widzowie na pewno nie spodziewali się takiego obrotu spraw. W programie pojawiła się nowa uczestniczka Karolina. Dziewczyna niemal do samego końca nie zdradzała, którego z uczestników wybierze podczas Rajskiego Rozdanie. Co więcej, kilka chwil przed eliminacją Kamil zdecydował się powiedzieć Oli, z którą był w parze, że ma zamiar tym razem wybrać Karolinę. Niemniej jednak nie ukrywał, że jego partnerka bardziej mu się podoba.

Zobacz także: Zaskakujące Rajskie Rozdanie! Niespodziewana decyzja Kamila!

Ola była niemal pewna, że to na nią przyszedł czas i już przed ostateczną decyzją spakowała swoje walizki. Niemniej jednak ten program bywa nieprzewidywalny tak samo, jak niektóre decyzje jego uczestników. Kiedy przyszedł czas na podjęcie decyzji przez Kamila, chłopak wybrał Olę! Tego na pewno nie spodziewali się zarówno widzowie, jak i sami uczestnicy. Karolina nie kryła żalu do Kamila, a na pożegnanie powiedziała mu kilka gorzkich słów.

Niemniej jednak to nie koniec. Po tym, jak Karolina wymeldowała się z Hotelu Paradise, za jego murami czekała na nią Klaudia El Dursi z nowym uczestnikiem. W komentarzach na oficjalnym profilu programu pojawiło się mnóstwo wpisów od internautów, którzy zaznaczyli, że nowy mieszkaniec dobrze zna się z Olą! Co tak naprawdę ich łączy?

Nowy uczestnik zna się z Olą?

Jak się okazuje, do programu wejdzie 25-letni Mariusz Jurek.

Mariusz Jurek z programu Hotel Paradise.
Mariusz dołączy do uczestników 3. edycji Hotel Paradise.

Pod ostatnim postem, który pojawił się na profilu programu Hotel Paradise zawrzało. Internauci prześcigają się w komentarzach, że nowy uczestnik doskonale zna się z Olą:

„To podobno chłopak Oli”

„Pewnie to ten były Olki”

„To chłopak Oli. Można więcej o tym wszystkim poczytać”

„To chłopak Olki uuu to będzie się działo 😅”

„Podobno na ig mieli wspólne zdjęcia sprzed czasów HP”

Niemniej jednak w sieci można również znaleźć komentarze, że to nie Mariusz zna się z Olą, ale inny uczestnik, który jeszcze nie zawitał do zanzibarskiego hotelu:

„To jeszcze nie ten. Teraz wchodzi Mariusz, a Olki facet ma na imię Michał”

Czy internauci mają rację i do programu niebawem dołączy mężczyzna, który dobrze zna się z Olą? O tym bez wątpienia przekonamy się już niebawem. Nie mamy również wątpliwości, że przed widzami jeszcze mnóstwo emocji, a jak już wiemy, w Hotelu Paradise niczego nie można być pewnym…

Co o tym sądzicie? Ola faktycznie w programie przywita swojego chłopaka?

Źródło: Instagram hotelparadise.tvn7

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry