Połącz się z nami

„Hotel Paradise 3”: Rajskie Rozdanie – kto odpadł z programu? Szokujący wybór Kamila!

Uczestniczki trzeciej edycji programu Hotel Paradise.

Rozrywka

„Hotel Paradise 3”: Rajskie Rozdanie – kto odpadł z programu? Szokujący wybór Kamila!

Za nami kolejne już Rajskie Rozdanie podczas którego tym razem pożegnaliśmy jedną z uczestniczek. W Hotelu Paradise z odcinka na odcinek nie brakuje emocji, a nowi uczestnicy nie zamierzają tak łatwo oddać swojego miejsca w zanzibarskim hotelu. Czy nowa uczestniczka zdołała przekonać do siebie, któregoś z mężczyzn i pozostała w programie? Kto tym razem musiał wymeldować się z Hotelu Paradise? Zobaczcie!

Basia pożegnała się z programem decyzją Luizy

Ostatnie Rajskie Rozdanie było jak do tej pory jednym z najbardziej emocjonujących. Luiza, która dostała od Maurycego immunitet postanowiła rozbić jedną z najmocniejszych par. Stając za plecami Krystiana spowodowała, że z Hotelem Paradise pożegnała się Basia.

Ostatni tydzień w Hotelu Paradise

Karolina weszła do Hotelu Paradise po tym, jak z programem pożegnała się Basia. Choć nowa uczestniczka wzbudziła entuzjazm wśród męskiej części uczestników programu, to dziewczyny poczuły zagrożenie, a atmosfera w programie stawała się gęsta tym bardziej, że Rajskie Rozdanie zbliżało się wielkimi krokami.

Po dniu pełnym wrażeń, kiedy dziewczyny wybierały prezenty dla swoich partnerów, a panowie dekorowali sypialnie i przygotowywali romantyczną kolację musieli oni odgadnąć, który prezent został kupiony z myślą o nich. Wówczas Natalia została singielką, a Krzysztof spędził noc z nową uczestniczką. Po zamieszaniu związanym z prezentami i wymieszaniem par, uczestnicy mieli okazję do zmiany swojej partnerki/partnera. Tym samym Sara zamieszkała w sypialni Krystiana, a Simon z Luizą. Bibi była zazdrosna o swojego partnera, o czym nie raz mogli przekonać się widzowie.

Puszka Pandory podsyciła tylko emocje po burzliwym tygodniu w rajskim hotelu. Krystian nadal nie mógł wybaczyć Luizie, że ta wyeliminowała z programu jego partnerkę. Posądził nawet Olę, że to ona namówiła Luizę do podjęcia takiej decyzji. Co więcej, Karolina nie zdradzała, który mężczyzna przypadł jej do gustu. Wszystko wskazuje na to, że o względy nowej uczestniczki będą walczyli Krzysztof z Kamilem, choć na randki dziewczyna wybrała Simona, Marcina i Kamila. Na kogo postawi Karolina? Dodatkowo Ola postanowiła zawrzeć układ z Kamilem. Tuż przed Rajskim Rozdaniem Kamil poinformował dziewczynę, że chce wybrać jednak Karolinę.

Nie da się ukryć, że przed kolejnym Rajskim Rozdaniem w trudnym położeniu były Luiza, Karolina oraz Ola.

Rajskie rozdanie – kto odpadł z programu?

Tuż przed eliminacjami uczestnicy wzięli udział w Rajskiej Wyroczni, podczas której Klaudia El Dursi mogła udzielić odpowiedzi „tak” lub „nie” na nurtujące ich pytania. Natalia dowiedziała się, że Luiza ją obgaduje.

Luiza przekonała się, że Krystian i Sara nie spiskują za jej plecami. Karolina dowiedziała się, że Kamil rozważa wybrać ją na swoją partnerkę. Natomiast Ola zapytała o intencje Krzysztofa. Klaudia El Duris poinformowała ją, że Krzysztof nie zawsze mówi o niej dobrze.

Przyszedł czas Rajskiego Rozdania. Jako pierwsza wybierała Karolina, która stanęła za Kamilem. Natalia bez zaskoczenia wybrała Marcina. Bogusia od samego początku stawia na Szymona i tym razem również nie zmieniła swojej decyzji. Wybór Luizy to Krzysztof. Sara nadal pozostała w parze z Krystianem, natomiast to Ola musiała podjąć najtrudniejszą decyzję. Wybór Oli to Kamil. Drugie Rajskie Rozdanie i po raz drugi Kamil musiał podjąć decyzję o eliminacji jednej z dziewczyn. Wybór Kamila to Ola, choć wcześniej głośno mówił, że stawia na Karolinę!

Czy Karolina faktycznie pożegna się z programem? Za bramą zanzibarskiego hotelu czekał na nią nowy uczestnik. Co przygotowała produkcja? O tym przekonamy się już niebawem!

Jesteście zaskoczeni?

Źródło: Instagram hotelparadise

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry