Połącz się z nami

„Hotel Paradise 3”: Jak wygląda relacja Luizy i Maurycego po programie? Są razem?

Uczestnicy trzeciej edycji Hotelu Paradise.

Z życia gwiazd

„Hotel Paradise 3”: Jak wygląda relacja Luizy i Maurycego po programie? Są razem?

Zapewne wielu widzów randkowego reality-show, którym jest Hotel Paradise, zastanawia się, jak potoczyły się losy jego uczestników. Choć program cały czas leci na naszych ekranach, to uczestnicy trzeciej edycji już dawno wrócili do Polski. Czy w takim razie przypuszczenia internautów potwierdziły się i Luiza z Maurycym są parą? Jaką mają relację? Zobaczcie, co zdradziła uczestniczka trzeciej edycji.

Hotel Paradise 3

Trzecia edycja Hotelu Paradise wciąż leci na naszych ekranach. Widzowie mogą być pewni, że przed nimi jeszcze sporo emocji, a każdy odcinek dostarcza nam wielu wrażeń. W zanzibarskim hotelu uczestnicy łączą się w pary i muszą dotrwać do finału, aby zdobyć główną nagrodę.

Luiza weszła do programu już w pierwszym odcinku, jednak ciężko jej było nawiązać bliższą relację z którymś z uczestników. Maurycy, choć w zanzibarskim hotelu pojawił się nieco później, to od razu najlepszy kontakt złapał właśnie z Lui, z którą stworzył parę. Ta dwójka nie miała jednak szansy na stworzenie trwalszej relacji, gdyż głosowaniem reszty uczestników Maurycy musiał pożegnać się z programem.

Po kilku tygodniach Maurycy ponownie zameldował się w Hotelu Paradise. Wejście chłopaka ucieszyło niemal wszystkich uczestników oprócz Kuby, który poczuł się zagrożony, gdyż Luiza nie kryła swojej radości na widok swojego byłego partnera. Nie poznaliśmy jeszcze dalszych losów tej dwójki w programie, niemniej jednak możemy śledzić ich obecnie w sieci, gdzie są bardzo aktywni na swoich profilach w mediach społecznościowych.

Maurycy i Luiza z Hotelu Paradise.
Co łączy Maurycego i Luizę po programie?

To właśnie tam Lui zdradziła ostatnio, jaką ma relację z Maurycym po zakończonym programie.

Co łączy Luizę i Maurycego?

Choć wielu internautów podejrzewa, że Luiza i Maurycy są parą po powrocie do Polski, to jak wiadomo, nie mogą oni do zakończenia programu zdradzić, co tak naprawdę ich łączy. Niemniej jednak ostatnia wypowiedź 20-latki może wskazywać na to, że faktycznie coś jest na rzeczy.

Odpowiadając na pytania swoich obserwatorów, zdradziła nieco więcej na temat relacji z Maurycym. Jak wówczas mogliśmy usłyszeć:

„Relacja jest cały czas dobra, dużo czasu ze sobą spędzamy, ale też staramy się troszeczkę prywatności zachować. A co tam między nami jest, bo też dostaje takie pytania, to musicie śledzić„- odpowiedziała tajemniczo na pytania internautów.

Screen z profilu Luizy z Hotelu Paradise.
Luiza odpowiedziała na pytania internautów

Na Instagramowch profilach zarówno Maurycego, jak i Lui możemy znaleźć wiele zdjęć, które tylko podsycają plotki na temat tego, że są parą. Finał trzeciej edycji Hotelu Paradise już 3 czerwca i nie mamy wątpliwości, że wówczas dowiemy się, co tak naprawdę łączy tych dwóch uczestników!

Zobacz także: Romantyczna sesja zdjęciowa Lui i Maurycego!

Myślicie, że Lui i Maurycy po programie są parą?

Źródło: Instagram Luizy i Maurycego / Hotel Paradise

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry