Połącz się z nami

„Hotel Paradise 3” Maurycy i Luiza jednak są parą po programie?

Luiza i Maurycy sa razem?

News

„Hotel Paradise 3” Maurycy i Luiza jednak są parą po programie?

Zdjęcia, jakie opublikował w sieci jeden z uczestników programu „Hotel Paradise”, dały do myślenia fanom reality-show. Maurycy i Luiza są razem po programie?

Ostatni tydzień w Hotelu Paradise

Ostatni tydzień w rajskim hotelu przyniósł zarówno uczestnikom, jak i widzom sporo emocji. Z programem z powodu kontuzji pożegnać musiał się Sebastian, ale w reality-show pojawiło się także dwóch nowym uczestników – Maurycy oraz Krzysztof. Obaj przykuli uwagę wszystkich kobiet w rajskim hotelu, a Maurycy, pojawiając się w programie, musiał dokonać przeparowania wszystkich uczestników, a dla siebie samego wybrał jako partnerkę Luizę.

Tuż przed rajskim rozdaniem w Hotelu Paradise doszło do skandalicznego zachowania zranionego odrzuceniem przez Nathalię Dawida, który w wyjątkowo zaskakującym tonie zwrócił się do partnerki Marcina, zapewniając ją, że zrobi wszystko, aby pozbyć się jej z programu. Ostatecznie jego groźby spełzły na niczym i to właśnie Dawid pożegnał się z Hotelem Paradise.

Zobacz także: „Hotel Paradise 3”: Emocjonujące rajskie rozdanie

Maurycy i Luiza są razem?

W Hotelu Paradise nie ma miejsca dla singli dlatego osoba, która podczas rajskiego rozdania zostanie bez pary, musi wymeldować się z rajskiego hotelu. Na chwilę obecną aż pięć par walczy o zwycięstwo w programie, a szanse na wygraną nadal mają Krystian i Basia, Maurycy i Luiza, Krzysztof i Ola, Marcin i Nathalia oraz Simon i Bogusia.

Materiał do aktualnie emitowanych odcinków nakręcony został wcześniej, a uczestnicy wrócili już do Polski, jednak nie mogą zdradzać, jak potoczyły się ich losy w programie.

Mimo to ostatnie zdjęcia, jakie opublikował na swoim Instagramie Maurycy, bardzo zaintrygowały fanów reality-show. Mężczyzna pozował do zmysłowych zdjęć wspólnie ze swoją programową partnerką Luizą. Internauci momentalnie ruszyli z pytaniami, czy fotki te oznaczają, że wciąż są parą.

„pasujecie do siebie”

„Czy tu miłość rośnie?”

„Ale iskrzy”

Maurycy i Luiza są razem
Maurycy i Luiza czy są razem
maurycy i luiza hotel paradise
Maurycy i Luiza w serii romantycznych zdjęć

O tym, czy Maurycy i Luiza są razem, widzowie przekonają się dopiero po zakończeniu emisji najnowszej edycji Hotelu Paradise.

źródło: Instagram Maurycy Hotel Paradise

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry