Połącz się z nami

„Hotel Paradise 3”: Kara i Marcin są parą po programie? Jeden wpis wiele wyjaśnia…

Kara i Marcin są parą po programie?

Z życia gwiazd

„Hotel Paradise 3”: Kara i Marcin są parą po programie? Jeden wpis wiele wyjaśnia…

Wejście do Hotelu Paradise nowej uczestniczki Kary spowodowało istne trzęsienie ziemi. Po ostatnim odcinku w sieci zawrzało po rozmowie Marcina z Nathalią, a internauci nie mają wątpliwości, że ta relacja nie przetrwała po programie. Co więcej, w sieci możemy znaleźć mnóstwo komentarzy, w których czytamy, że Marcin po zakończonym show jest w związku z Karą. Zobaczcie!

Hotel Paradise 3

Trzecia edycja randkowego reality-show od wielu tygodni leci na ekranach naszych telewizorów. Przed widzami jeszcze mnóstwo emocji, którzy śledzą perypetie kilkunastu uczestników mieszkających w hotelu na rajskim Zanzibarze. Zaznaczmy, że ogromne emocje za każdym razem wzbudzają wejścia nowych osób do programu. Natomiast pojawienie się w programie ślicznej Białorusinki Kary odbiło się szerokim echem nie tylko wśród uczestników, ale również internautów.

Kara w Hotelu Paradise

Kara, która pochodzi z Białorusi i ma 20 lat, swoim wejściem do programu spowodowała istne trzęsienie ziemi. Podczas pierwszej randki ze wszystkimi mężczyznami na swojego partnera wybrała Marcina. Nie da się ukryć, że zwróciła na siebie wzrok niemal wszystkich mężczyzn, a dwa najsilniejsze związki (Bibi i Simon oraz Nathalia i Marcin) zostały zagrożone.

Zobacz także: Bibi zalała się łzami po wejściu Kary do HP!

Choć wielu widzów trzyma kciuki za dalszą relację Marcina i Nathalii, to po ostatnim odcinku w sieci możemy znaleźć mnóstwo komentarzy, z których dowiadujemy się, że relacja tej dwójki to już przeszłość. Co więcej, jedna z internautek nie ma wątpliwości, że po programie to właśnie Kara jest dziewczyną Marcina. Skąd takie podejrzenia? Zobaczcie!

Zobacz także: Nathalia i Marcin poszli na całość!

Co łączy Marcina i Karę po programie?

Jak wiadomo, wszyscy uczestnicy trzeciej edycji Hotelu Paradise wrócili już do kraju. Choć nie mogą oni zdradzać, jak potoczyły się ich losy po programie, to czujni internauci już nie raz udowodnili, że nic się przed nimi nie ukryje. Na profilu Marcina pojawiły się zdjęcia z ostatniej Puszki Pandory. Jedna z internautek dopatrzyła się pod nimi komentarza od Sonii z drugiej edycji programu, który brzmiał:

„ZAKOCHAŃCE ❤️❤️❤️”– komentarz został usunięty.

Komentarz jednej z internautek

Osoby trzymające kciuki za Nathalię i Marcina nie kryją, że są zwiedzeni postępowaniem chłopaka. My natomiast nie mamy wątpliwości, że przed widzami jeszcze sporo emocji! Czy faktycznie Kara i Marcin są parą po wyjściu z Hotelu Paradise? O tym bez wątpienia przekonamy się już niebawem.

Jesteście team Marcin i Nathalia, czy team Marcin i Kara?

Źródło: Instagram Marcin Grajoszek / Hotel Paradise

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry