Połącz się z nami

„Hotel Paradise 3”: Krystian spotyka się z kimś po programie? Jego słowa wiele wyjaśniają…

Z życia gwiazd

„Hotel Paradise 3”: Krystian spotyka się z kimś po programie? Jego słowa wiele wyjaśniają…

Trzecia edycja randkowego reality show dobiegła końca 3 czerwca 2021 roku. Po programie okazało się, że jego zwycięzcy, czyli Basia Pędlowska i Krystian Ferretti nie są parą. Choć wiadomo, że serce Basi ponownie jest zajęte i to przez innego uczestnika Hotelu Paradise, to wiele osób zapewne zastanawia się, jak mają się sprawy sercowe u Krystiana. Zwycięzca show wszystko zdradził na swoim profilu.

Hotel Paradise 3

Trzeci sezon programu Hotel Paradise na pewno należał do wyjątkowych. Po raz pierwszy uczestnicy zamieszkali w willi położonej nad brzegiem Oceanu Indyjskiego na pięknym Zanzibarze. Podczas trwania programu poznaliśmy ponad dwadzieścia osób, które zdecydowały się na udział w reality-show stacji TVN.

Jedną z najmocniejszych par w rajskim hotelu stworzyli Basia i Krystian. Nawet chwilowa rozłąka nie zepsuła uczucia pomiędzy nimi. Wraz z Bibi i Simonem dostali się do wielkiego finału, gdzie decyzją pozostałych uczestników Hotelu Paradise przeszli po ścieżce lojalności. Co więcej, to właśnie Krystian jako pierwszy uczestnik polskiej edycji programu zdecydował się na rozbicie złotej kuli i podzieleniem się wygraną z Basią, Simonem i Bibi.

Zobacz także: Uczestnicy wiedzieli, że Ferretti rzuci kulą?

Choć wiele osób trzymało kciuki za Krystiana i Basię, to okazuje się, że po programie ich drogi się rozeszły. Co więcej, plotki krążące w sieci o tym, że Basia spotyka się z innym uczestnikiem show- Krzysztofem, okazały się prawdą.

Zobacz także: Basia i Krzysztof potwierdzili związek

Jak w takim razie wyglądają sprawy sercowe u Krystiana i jakie ma relacje z Basią?

Krystian Ferretti z Hotelu Paradise ma dziewczynę

Na swoim profilu w mediach społecznościowych Krystian odpowiedział na pytania od swoich obserwatorów. Jedno z nich dotyczyło tego, czy jego serce jest zajęte:

„Nie ukrywam, jestem singlem, więc spotykam się normalnie. Szukam bratniej duszy, bo nikt nie lubi być samotny”– powiedział Ferretti.

Krystian przyznał, że jest singlem.

Jedno z pytań dotyczyło jego relacji z Basią. Choć ta dwójka niejednokrotnie powtarzała, że pozostają w przyjacielskich relacjach, to Krystian jeszcze raz postanowił wytłumaczyć internautom, jak wygląda sytuacja:

„Czy jest szansa na naprawę relacji z Basią?”

„Tu nie ma czego naprawiać. Tak naprawdę my uratowaliśmy tę relację tym, że jesteśmy teraz przyjaciółmi. Nie kłócimy się i nie skaczemy sobie do gardeł. Dzięki temu mamy ze sobą dalej kontakt, bo gdybyśmy tego w ten sposób nie zrobili, to nie mielibyśmy go wcale”– podsumował zakończony związek z Basią.

Krystian i Basia zostali przyjaciółmi.

Życzymy Krystianowi, aby jak najszybciej znalazł swoją bratnią duszę!

Spodziewaliście się, że historia Basi i Krystiana skończy się w ten sposób?

Źródło: Instagram Krystiana Ferretti

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry