Połącz się z nami

„Hotel Paradise 3” Krystian w końcu otrzymał wygraną! Dotrzymał słowa i podzielił się z finalistami? Już wszystko jasne…

Krystian, Basia i Klaudia podczas finału Hotelu Paradise 3.

Z życia gwiazd

„Hotel Paradise 3” Krystian w końcu otrzymał wygraną! Dotrzymał słowa i podzielił się z finalistami? Już wszystko jasne…

Choć od powrotu do Polski uczestników trzeciej edycji randkowego reality-show minęło już sporo czasu, to jak się okazuje, dopiero teraz zwycięzca show otrzymał główną nagrodę. Czy spełni swoją obietnicę i faktycznie podzieli się pieniędzmi z trójką pozostałych finalistów? Zobaczcie, co napisał Krystian.

Hotel Paradise 3

3 czerwca 2021 roku widzowie poznali kolejną parę, która stanęła na ścieżce lojalności. W wielkim finale trzeciej edycji Hotelu Paradise o główną nagrodę walczyły dwie pary-Bogusia i Simon oraz Basia z Krystianem. To byli uczestnicy programu podejmowali decyzją o tym, kto ich zdaniem powinien wygrać główną nagrodę. Większość z nich stanęła za Basią i Krystianem i to waśnie oni zmierzyli się ze ścieżką lojalności.

Podkreślmy, że po raz pierwszy w historii polskiej edycji programu została rozbita złota kula. Nie da się ukryć, że kiedy Krystian rozbijał kulę widzowie mogli być w szoku. Rozbicie złotej kuli oznacza, że osoba, która tego dokonała kwotą z pola, na którym stoi nie musi dzielić się ze swoim partnerem. Niemniej jednak Krystian miał własny plan. Zdecydował się na taki ruch, aby podzielić się pieniędzmi z trójką finalistów. Jak słyszeliśmy podczas finału, to właśnie dzięki Simonowi i Bibi dotrwał do końca, dlatego też chce podzielić pieniądze.

Program nagrywany był jeszcze przed emisją w telewizji. Internauci niejednokrotnie dopytywali Krystiana, czy otrzymał wygrane pieniądze i dotrzymał słowa. Teraz już wszystko jasne.

Krystian Ferretti dotrzymał słowa po finale?

Na Instagramie Krystian rozwiał wszelkie wątpliwości. Na swoim profilu opublikował zdjęcie konta bankowego, na które wpłynęła suma 90 tysięcy złotych. Jak zaznaczył w opisie do zdjęcia, czeka na pozostałą trójkę finalistów, aby odebrali swoją działkę:

„Zapraszam w przyszłym tygodniu do Warszawy na wręczenie Waszej działki”– napisał Krystian oznaczając przy tym Basię, Bibi i Simona.

Krystian czeka na finalistów show, aby podzielić wygraną.

Jak również podkreślił Ferretti w jednym z wywiadów, nie miał żadnych wątpliwości, aby podzielić się wygraną. Jak wówczas dodał:

„Oczywiście pokażę przekazanie pieniędzy i wtedy czekam na przeprosiny od tych wszystkich niedowiarków”.

Choć żadnej z finałowych par nie udało się zbudować relacji poza murami zanzibarskiego hotelu, to jak widzimy, nadal mogą na siebie liczyć. Krystianowi na pewno należą się wielkie brawa za taką postawę!

Zobacz także: Tak wygląda dziewczyna Krystiana! Totalne przeciwieństwo Basi

Zobacz także: Jak uczestnicy programu zareagowali na rozstanie Simona i Bibi?

Jak oceniacie decyzję Krystiana?

Źródło: Instagram Krystiana Ferretti

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry