Połącz się z nami

Jak wygląda dziewczyna Krystiana z „Hotelu Paradise”? To totalne przeciwieństwo Basi!

nowa dziewczyna krystiana ferreti

Z życia gwiazd

Jak wygląda dziewczyna Krystiana z „Hotelu Paradise”? To totalne przeciwieństwo Basi!

Krystian i Basia zwyciężyli 3. edycje programu Hotel Paradise. Niedługo później oznajmili, że ich drogi się rozeszły i jak się okazuje, każde z nich tworzy relację z inną osobą. Kim jest partnerka Krystiana i jak wygląda? Zobaczcie!

Hotel Paradise 3

Za nami 3. sezon uwielbianego przez widzów reality show. Trzeba przyznać, że nieprzewidywalnych zwrotów akcji nie brakowało, a uczestnicy programu zapewnili niezwykle emocjonujące widowisko. Tysiące Polaków z zapartym tchem śledziło losy bohaterów i co więcej, po jego zakończeniu uczestnicy wciąż cieszą się popularnością i zainteresowaniem.

Jednym z bohaterów produkcji był Krystian, który uczestniczył w programie od samego początku. Dał się poznać jako zabawny, pewny siebie, ale i uczuciowy oraz troskliwy mężczyzna. Po czasie związał się z Basią, z którą połączyło go uczucie. Ich relacja rozwijała się na oczach całej Polski. Para dotarła aż do finału, ostatecznie zwyciężając program. Warto wspomnieć, że podczas ścieżki lojalności Krystian zdecydował się rozbić złotą kulę, przejmując kwotę 100 tys. zł. Po chwili oznajmił, że wygraną chce podzielić się ze wszystkimi finalistami, czyli Basią, Bibi i Simonem.

Zobacz także: Krystian opowiedział o nieudanym wstrzykiwaniu botoksu – pokazał efekty!

Nieoczekiwanie chwilę po zakończeniu emisji programu Basia z Krystianem zdecydowali się rozstać. Co więcej, Basia obecnie tworzy szczęśliwy związek z Krzysztofem – uczestnikiem Hotel Paradise 3, natomiast Krystian w ostatnich dniach wyznał, że jego serce również jest zajęte.

Zobacz także: Basia skomentowała nowy związek Krystiana

Nowa dziewczyna Krystiana

Uczestnik Hotelu Paradise jest aktywnym użytkownikiem mediów społecznościowych, w tym Instagrama, za pośrednictwem którego dowiedzieliśmy się, że jest w szczęśliwym związku. Zwycięzca programu opublikował bowiem krótkie nagranie na InstaStory, na którym pojawił się w towarzystwie pięknej brunetki. Co więcej, dziewczyna obdarowała go soczystym pocałunkiem. Oto i ona!

Dziewczyna Krystiana Ferreti

Nie pozostaje nam nic innego jak życzyć Krystianowi i jego nowej dziewczynie dużo szczęścia i miłości!

źródło: Instagram One.word.devil, Krystianferreti

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry