Połącz się z nami

„Hotel Paradise 3”: Krzysiek ma dość pytań o Basię! W końcu wydał oświadczenie!

Krzysiek i Basia rozstali się?

News

„Hotel Paradise 3”: Krzysiek ma dość pytań o Basię! W końcu wydał oświadczenie!

Od kilku dni zaniepokojeni fani Hotelu Paradise 3 wypytują swoich ulubieńców, czy nadal są razem. Uczestnik randkowego show w końcu nie wytrzymał i wyjawił, jaka jest prawda. Czy Krzysiek i Basia rozstali się? Przeczytajcie oficjalne oświadczenie!

Związek Basi i Krzyśka

Basia i Krzysztof poznali się w programie Hotel Paradise. Chociaż w programie nie tworzyli pary, to jednak mocno się ze sobą zaprzyjaźnili, a ich przyjacielska relacja po programie przerodziła się w głębsze uczucie. Chociaż 27-latka w hotelu zakochana była w Krystianie, szybko okazało się, że ich związek nie ma większej przyszłości.

Zobacz także: Basia skomentował związek z Krzyśkiem

Przez kilka miesięcy związek Basi i Krzyśka rozwijał się, a para z dnia na dzień coraz bardziej przekonana była, że idealnie do siebie pasuje. Od jakiegoś czasu jednak internauci przypuszczają, że Basia i Krzysiek nie są już razem. Świadczyć o tym miały osobne zdjęcia i relacje uczestników Hotelu Paradise 3.

Na nic się zdały tłumaczenia i zapewnienia Basi o tym, że nadal jest z Krzysiem, a to, że osobno spędzają czas to wynik obowiązków zawodowych. Do tej pory jednak milczał Krzysztof, który kilka dni temu zamieścił kontrowersyjny spi mogący świadczyć o tym, że nie jest już z ukochaną.

Krzysiek i Basia rozstali się?

Wciąż dręczony pytania o ukochaną Krzysztof w końcu nie wytrzymał i w relacji poprosił, by pytano go więcej o Basię. Niedługo po tym jednak pokazał, że odbiera 27-latkę z dworca, a na następny dzień wystosował oświadczenie, w którym napisał, że nadal jest z Basią:

„Tak, cały czas jesteśmy razem 👩🏼‍❤️‍💋‍👨🏻

Nic bardziej mylnego. Związek to kolejny element naszego życia, gdzie potrzebna jest nam motywacja.

Związek jest jak roślina. Taka nietypowa roślina, bo żeby rosła i kwitła musi ją podlewać dwoje ogrodników. I to zdecydowanie nie jest tak, że w płciowe obowiązki faceta wpisane jest stawanie na rzęsach dla wybranki. Czasami to także kobieta musi stanąć na rzęsach i pokazać, że potrafi być w związku kreatywna.

Ściskam mocno i życzę fenomenalnie odjazdowego tygodnia 💯%”

Dla fanów tej pary to wspaniała wiadomość. Miejmy nadzieję, że Krzysztof w końcu rozwiał wszystkie wątpliwości internautów.

Źródło: Instagram Krzysztof Świst

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w News

Do góry