Połącz się z nami

„Hotel Paradise 3”: Basia i Krzysiek rozstali się? 27-latka wszystko wyjaśniła…

Basia i Krzysiek rozstali się?

News

„Hotel Paradise 3”: Basia i Krzysiek rozstali się? 27-latka wszystko wyjaśniła…

Zaniepokojeni internauci od kilku dni podejrzewają, że Basia i Krzysiek rozstali się. Uczestniczka Hotelu Paradise 3 odniosła się do spekulacji fanów i zdradziła, jak jest pomiędzy nią, a jej ukochanym.

Basia i Krzysiek zamieszkali razem

Basia i Krzysiek to para, która poznała się w programie Hotel Paradise 3. Chociaż na rajskiej wyspie jedynie łączyła ich przyjaźń, to po powrocie do Polski stworzyli bardzo udany związek. 27-latka w reality-show zauroczyła się innym mężczyzną- Krystianem i to z nim tworzyła relację przez cały czas trwania programu. Mimo, że Krzysiek od początku wzdychał do uroczej blondynki, ona była wierna swojemu wybrankowi.

Zobacz także: Basia będzie w ciąży?

Wierność i silne uczucie doprowadziło Basię i Krystiana do zwycięstwa. Para dzięki innym uczestników Hotelu Paradise 3 wygrała program, a decyzją Krystiana nagroda została podzielona pomiędzy niego, Basię, Bibi i Simona. Niestety, po zakończeniu programu i powrocie do Polski rzeczywistość okazała się nieco inna niż Krystian i Basia sobie to wyobrażali. Ich związek po hotelu nie trwał zbyt długo, gdyż zakochani rozstali się zaledwie dwa tygodnie po przyjeździe do kraju. Basia niedługo po tym związała się ze swoim przyjacielem z reality-show, Krzyśkiem, a Krystian również długo nie pozostał singlem, gdyż od maja spotyka się z piękną Oliwią.

Basia i Krzysiek rozstali się?

Ostatnio związek Basi i Krzyśka wkroczył na kolejny poziom, bowiem para razem zamieszkała w Warszawie. Relacja uczestników Hotelu Paradise rozkwitała w najlepsze, jednak ostatnio zaniepokojeni fani zaczęli podejrzewać, że pomiędzy zakochanymi pojawił się konflikt. Od kilka dni Basia i Krzysiek spędzają osobno czas, co bardzo zaciekawiło fanów tej pary. Obserwatorzy zaczęli wypytywać Basię o to, czy jest nadal z Krzysztofem.

„Niedługo się widzimy. Jeśli chodzi o balowanie… Dlaczego miałby tego nie robić? Ja nie widzę żadnych przeciwwskazań, poza tym my sobie ufamy dlatego nie mamy z tym żadnego problemu.” – odpowiedziała na jedno z pytań 27-latka.

Basia i Krzysiek rozstali się?
InstaStory Basi Pędlowskiej

Zobacz także: Krzysztof oświadczył się Basi. Jak wyglądały ich zaręczyny?

Inny internauta zapytał wprost, czy Basia nadal jest z Krzyśkiem. Uczestniczka Hotelu Paradise odpowiedziała bez wahania:

Basia jest z Krzyśkiem?
Basia i Krzysiek nadal są razem

„TAK! My się nie rozstaliśmy. Nie każdy spędza 24/7 ze swoją drugą połówką, a już zwłaszcza, gdy są inne obowiązki.”

Na szczęście plotki na temat rozstania Basi i Krzyśka nie są prawdziwe, a zakochani mają się dobrze. Z pewnością fanom tej pary kamień spadł z serca!

Źródło: Instagram Basi Pędlowskiej

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w News

Do góry