Połącz się z nami

„Hotel Paradise 3”: Luiza i Simon są parą po programie? Ich słowa dają dużo do myślenia…

Co łączy Simona i Luizę po Hotelu Paradise 3?

Z życia gwiazd

„Hotel Paradise 3”: Luiza i Simon są parą po programie? Ich słowa dają dużo do myślenia…

Simon i Bibi tworzą jeden z najsilniejszych związków programu Hotel Paradise 3. Czy ich uczucie było na tyle silne, że przetrwało również po powrocie do kraju? A może każde z nich ułożyło sobie życie z kimś innym? Zobaczcie wpis Simona o Luizie oraz jej odpowiedź.

Simon i Bibi

Każdy widz Hotelu Paradise doskonale wie, że Bibi i Simon, tworzą jedną z najsilniejszych relacji w trzeciej edycji programu. Już w pierwszych odcinkach Bogusia i Simon dali do zrozumienia, że wyraźnie wpadli sobie w oko. Ich relacja z dnia na dzień przybierała na sile i nikt do tej pory nie był w stanie zagrozić ich związkowi.

Pomiędzy tą dwójką doszło już do pierwszych zbliżeń i wyznań, a również deklaracji na stworzenie związku również po powrocie z Zanzibaru. Choć w programie para miała mały kryzys, szybko został zażegnany.

Zobacz także: Bibi zazdrosna o Simona. Polały się łzy

Luizę i Simona łączy coś więcej niż przyjacielska więź?

Choć Lui i Simon w Hotelu Paradise darzyli się wielkim szacunkiem i bardzo się lubili, była to jedynie przyjacielska relacja.

W ostatnich odcinkach Hotelu Paradise 3 to Luiza pożegnała się z programem. Kiedy za jej hotelowym partnerem stanęła Sara, która posiadała immunitet Luiza zdecydowała się odpaść z godnością, decyzją swojego przyjaciela – Simona. Lui stanęła za mężczyzną, który wybrał Bibi, co nikogo nie powinno dziwić.

Luiza i Simon są parą po programie Hotel Paradise 3?

Wielkim zaskoczeniem okazał się jednak wpis Simona, który opublikował po tym odcinku w swoich mediach społecznościowych.

„Wczoraj odpadła z hotelu bardzo bliska mi osoba. Emocje buzują, trochę łez i smutku. Ale tak czy tak wiedzieliśmy że ta nasza więź przetrwa długi okres czasu, nawet do końca naszych dni! Dziękuje Lui za najwspanialszy czas. Bez ciebie to by był inny hotel. Do zobaczenia! ❤️😎

Czy dla was ten odcinek też był tak mocno emocjonalny jak dla mnie?”

Luiza postanowiła odpowiedzieć Simonowi na ciepły wpis, a ich wyznania można odczytać w bardzo dwuznaczny sposób:

„Wow❤️ cieszę się że Ciebie mam i nie mogę się doczekać jak już się spotkamy 😍”

Myślicie, że dwójkę tą łączy coś więcej niż przyjacielska relacja? Nie pozostaje nam nic innego, jak czekać na rozwój wydarzeń, które nastąpią po zakończeniu emisji Hotelu Paradise 3!

Źródło: Instagram Luizy Benzouaoua, Instagram Simona Price

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry