Połącz się z nami

„Hotel Paradise 3”: Po rajskim rozdaniu odpadł …. ? Zaskoczeni? My nie!

Kto odpadł przy trzecim rajskim rozdaniu, gdy Krzysiek ma immunitet

Rozrywka

„Hotel Paradise 3”: Po rajskim rozdaniu odpadł …. ? Zaskoczeni? My nie!

Ostatni tydzień był dla mieszkańców hotelu bardzo emocjonujący. Immunitet Krzysztofa, nowego uczestnika, nieźle namieszał podczas Rajskiego Rozdania. Tym razem z rajską wyspą pożegnał się jeden z mężczyzn. Kto opuścił Hotel Paradise? Rajskie Rozdanie – kto odpadł, kogo wybrał Krzysiek?

Maurycy pojawił się w Hotelu Paradise 3

Ostatni tydzień na rajskiej wyspie był jednym z najbardziej emocjonujących. Mieszkańcy pożegnali Sebastiana, a w hotelu pojawił się nowy uczestnik Maurycy, który od razu przykuł uwagę żeńskiej części ekipy. Jego obecność w programie od razu wzbudziła spore zainteresowanie widzów, szczególnie, gdy Maurycy stał się sprawcą niezłego zamieszania na wyspie. To on dokonał „przetasowania” par, a sam wybrał sobie na partnerkę Luizę.

Z tego obrotu spraw z całą pewnością najbardziej ucieszył się Dawid, który został sparowany z Nathalią, która wpadła mu w oko. Mężczyzna zapewnił, że będzie walczył o nią. Niestety, kobieta chociaż początkowo nie odpierała zalotów Dawida, jednak niedługo przed Rajskim Rozdaniem kobieta przyznała, że nadal jest zainteresowana Marcinem, co bardzo zraniło jej obecnego partnera. Od tej chwili pomiędzy Nathalią, a Dawidem wyczuwano konflikt. Wieczór przed Rajskim Rozdaniem Nathalia chciała wyjaśnić sobie ostatnie wydarzenia i udała się z Dawidem na szczerą rozmowę. Chociaż początkowo wydawało się, że uczestnicy reality-show wyjaśnili sobie nieporozumienia, Dawid nie wytrzymał i nie ukrywał swojego ogromnego rozczarowania. W pewnym momencie doszło do nieoczkiwanego i skandalicznego zachowania mężczyzny, który kpiącym tonem zapewnił Nathalię, że zrobi wszystko, by wyrzucić ją z „Hotelu Paradise”. Zachowanie Dawida zniesmaczyło zarówno mieszkańców hotelu, jak i również widzów, którzy nie szczędzili słów krytyki pod adresem mężczyzny.

Kolejny uczestnik w Hotelu Paradise 3

W międzyczasie do hotelu wszedł kolejny uczestnik- Krzysiek, który został ugoszczony w hotelu w wyjątkowy sposób. Klaudia wręczyła mężczyźnie immunitet, który daje mu gwarancję pozostania w programie podczas najbliższego Rajskiego Rozdania.

Dawid przeprosił Nathalię

Na następny dzień, kilka godzin przed Rajskim Rozdaniem, pary miały okazję szczerze ze sobą porozmawiać. Po ostatnim zachowaniu, Dawid przeprosił Nathalię za swoje zachowanie z dnia poprzedniego. Mężczyzna wytłumaczył się zbyt dużą dawką alkoholu oraz przyznał, że jest mściwy, jednak stara się nad tym panować, co nie zawsze mu się udaje. Nathalia przyjęła przeprosiny, jednak nadal czuła się bardzo urażona zachowaniem swojego partnera.

Krzysiek ma immunitet, kogo wybierze?

Jedynym bezpiecznym mężczyzną podczas Rajskiego Rozdania był Krzysztof. To od jego wyboru zależy los pozostałych mieszkańców wyspy. Podczas spaceru z Olą, uprzywilejowany uczestnik wyznał, że zastanawia się nad wyborem Basi, czym bez wątpienia nieźle by namieszał.

Rajska Wyrocznia

Podczas Rajskiej Wyroczni padło wiele nurtujących pytań, na które mieszkańcy chcieli znać odpowiedzi. Nathalia dowiedziała się, że dziewczyny mówiły o niej źle. Ola zapytała, czy jest planem B Dawida i usłyszała twierdzącą odpowiedź. Krzysiek zapytał Klaudii, czy jest obgadywany przez Dawida, na co prowadząca odpowiedziała „tak”.

KRzysiek zadaje pytanie podczas rajskiej wyroczni
Hotel Paradise 3 – Rajska Wyrocznia i pytanie Krzyśka

Rajskie Rozdanie – kogo wybrał Krzysiek, a kto odpadł?

Podczas Rajskiego Rozdania jako pierwszy wyboru miał dokonać Krzysiek. Chociaż mężczyzna sugerował, że wybierze Basię, jednak podszedł do Oli. Marcin nikogo nie zaskoczył i podszedł do Nathalii. Simon również nie miał wątpliwości i stanął za Bibi. Kolejny do wyboru przystąpił Maurycy, który położył dłoń na ramieniu Luizy. Decyzja Krystiana nikogo nie zdziwiła, gdyż mężczyzna wybrał Basię. Jako ostatni wybierał Dawid, który nie miał łatwego zadania, gdyż Ola, którą miał wybrać mężczyzna została wybrana przez Krzyśka. Dawid stanął za Luizą, która bez wahania wybrała Maurycego. Tym samym to Dawid odpadł z Hotelu Paradise!

Spodziewaliście się

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry