Połącz się z nami

„Hotel Paradise 3”: Maurycy potwierdził związek z Luizą – zdobył się na szczere wyznanie!

Hotel Paradise Maurycy i Luziza są razem

Z życia gwiazd

„Hotel Paradise 3”: Maurycy potwierdził związek z Luizą – zdobył się na szczere wyznanie!

Hotel Paradise 3 to wyjątkowy program, który przysporzył widzom mnóstwo wspaniałych emocji. Okazuje się, że oficjalnie swój związek potwierdziła kolejna para. Poznajcie szczegóły!

Hotel Paradise 3

Zaledwie tydzień temu byliśmy świadkami finału 3. edycji programu Hotel Paradise. Widzowie nie mogli narzekać na nudę, ponieważ uczestnicy z każdym odcinkiem gwarantowali kolejną dawkę emocji. Przypomnijmy, że w finale znaleźli się: Bibi i Simon oraz Basia i Krystian, którzy ostatecznie wygrali program. Co więcej, Krystian zdecydował się rozbić złotą kulę stojąc na kwocie 100 tys. zł, a następnie podzielić się wygraną ze wszystkimi finalistami.

Jak się jednak okazało, związek Basi i Krystiana nie przetrwał próby czasu. Na ten moment pary, które przetrwały program to: Kara i Marcin, Ola i Michał, Bibi i Simon oraz Basia i Krzysztof. Internauci podejrzewali jednak, że Luiza związała się z Maurycym.

Zobacz także: Czy Kornelia ma chłopaka?
Zobacz także: Co łączy Karę i Marcina?

Relacja Luizy i Maurycego

Plotki na temat związku Maurycego i Luizy krążą w sieci nie od dziś. Początkowo oboje odpowiadali na pytania związane z ich relacją z uśmiechem na twarzy i żartobliwie, dlatego trudno było wywnioskować czy mówią prawdę. Ponadto na Instagramie pojawiły się zdjęcia z ich wspólnej sesji zdjęciowej, jednak to wciąż nie było wystarczającym potwierdzeniem. Infromacja ta ciekawiła internautów, którzy postanowili zapytać o to samego uczestnika programu Hotel Paradise:

Screen z InstaStory Maurycego

Tym jednak razem Maurycy oficjalnie ogłosił, że wraz z Luizą tworzą związek. Informację przekazał również za pośrednictwem InstaStory.

„Ja myślę, że to nie jest dla nikogo zaskakujące, że łączy nas coś więcej. Więc tak, spotykamy się, jest moją dziewczyną i zobaczymy, co z tego będzie” – poinformował Maurycy.

Spodziewaliście się? Lui i Maurycemu życzymy dużo szczęścia i miłości!

źródło: Instagram Maurycysas, Luiza.benzouaoua

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry