„Hotel Paradise 3”: Michał skomentował znajomość z Olą. To prawda, że są parą?!

17 kwietnia 2021
Przez: : J.J

Hotel Paradise 3 trwa w najlepsze. Do pięknego hotelu umiejscowionego na rajskim Zanzibarze wciąż wchodzą nowi uczestnicy. Szczególnie wyczekiwano domniemanego chłopaka Oli, którego dziewczyna nie mogła się już doczekać. W końcu Michał zawitał w Hotelu, co bardzo ją ucieszyło. Czy to prawda, że są parą?

Hotel Paradise sezon trzeci

Produkcje typu reality-show cieszą się ogromną popularnością w naszym kraju. Świetnym przykładem jest na to program Hotel Paradise, który doczekał się w Polsce już 3 edycji. Każda z nich ściągała przed telewizory rzeszę fanów. Widzowie są właśnie świadkami trzeciego sezonu, w którym z odcinka na odcinek wiele się dzieje i nie ma miejsca na nudę.

Luiza i Ola

W każdym sezonie pojawiają się osoby, które swoim zachowaniem wyróżniają się na tle grupy. Trzecia edycja początkowo zdominowana była przez Basię i Krystiana, następnie przez Luizę i Olę. W ostatnich odcinkach wielkie poruszenie wywołała rozmowa dziewczyn. Ola wyznała Luizie, że do programu ma wejść jej „kolega”, który jest „100 na 100”. Faktycznie słowa uczestniczki potwierdził się, a do hotelu zawitał Michał Choiński, który początkowo był bardzo zaskoczony obecnością Oli.

W sieci rozpętała się prawdziwa burza w której, internauci sugerują, że Ola nie tylko zna się z Michałem, ale jest jego dziewczyną, inni sugerują nawet, że są po ślubie. Wielu widzów uważa, że jest to typowa ustawka, która ze względu na zasady programu nie powinna mieć miejsca w Hotelu Paradise 3.

Michał skomentował znajomość z Olą

Michał w jednym z nagrań umieszczonym na profilu na Instagramie postanowił odpowiedzieć na pytania internautów. Jeden z nich zapytał go o to, czy zna się z Luizą i Olą. Michał nie ukrywa swojej znajomości z Olą, jednak nie odniósł się do plotek, że w przeszłości łączyło ich coś więcej niż tylko znajomość:

„Tak znaliśmy się z Olą, wspólne towarzystwo imprezowe w Warszawie, grono jest dość ścisłe, z Luizą nie miałem nigdy wcześniej przyjemności się spotkać.”

Michał skomentował relację z Olą

Myślicie, że w końcu dowiemy się, co łączy/łączyło Michała i Olę?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej