“Hotel Paradise 3” Widzowie zarzucają produkcji ustawkę! Poszło o chłopaka Oli!

16 kwietnia 2021
Przez: : M.S.

Po ostatnich wydarzeniach, jaki miały miejsce w Hotelu Paradise, widzowie zarzucają produkcji ustawkę. Wszystko spowodowane jest pojawieniem się w programie chłopaka Oli, Michała Choińskiego! Czy rzeczywiście Hotel Paradise 3 jest ustawiony?

Ostatnie wydarzenie w Hotelu Paradise nieźle zdenerwowały widzów, którzy twierdzą, że program jest ustawiony. Co takiego spowodowało, że internauci nie kryją swojego oburzenia?

Ostatnie wydarzenia w Hotelu Paradise 3

Nie da się ukryć, że sytuacja w Hotelu Paradise jest bardzo dynamiczna i tak naprawdę nikt nie czuje się bezpiecznie w programie. Rajską wyspę opuściły już osoby, które uważane były przez widzów za faworytów np. Basia. Jednak zasady programu są nieubłagane i każdy z uczestników może opuścić hotel w najmniej oczekiwanym momencie.

Jak się okazuje w programie nie wystarczy stworzyć silnej relacji, by przechodzić dalej. Przykładem tego są między innymi Luzia i Ola, które do tej pory nie stworzyły mocnej pary, w której pojawiły się jakiekolwiek uczucia. Mimo to obie dziewczyny przechodzą dalej. Ponadto Ola i Luiza najwięcej kombinują i spiskują w programie i to być może dzięki temu dobrnęły aż do tego momentu Hotelu Paradise.

Zobacz także: Do programu wejdzie chłopak Oli

Do tej pory ani Luiza, ani Ola nie otworzyły się za bardzo na żadną relację. W ostatnim odcinku programu wyjaśniło się, dlaczego Ola do tej pory nie stworzyła żadnej stabilnej pary! Podczas rozmowy z przyjaciółką wyznała Luzie, że do programu miał dołączyć jej bliski kolega, którego ocenia w kategoriach „100 na 100”. Nieco zaniepokojona tłumaczyła, że miał mieć lot już jakiś czas temu, a nadal nie pojawił się w hotelu.

Michał Choiński to chłopak Oli?
Michał Choiński – nowy uczestnik w Hotelu Paradise 3

Hotel Paradise jest ustawiony? Widzowie nie kryją oburzenia!

Po tym wyznaniu Oli internauci nie kryli swojego oburzenia. Ponadto przeprowadzili śledztwo i odkryli, że nowym uczestnikiem będzie Michał Choiński, który jest … chłopakiem Oli! Niektórzy nawet twierdzą, że mężczyzna nosi obrączkę zatem Ola i Michał są po ślubie! Ta sytuacja sprawiła, że widzowie są przekonanie o tym, że Hotel Paradise jest ustawiony i produkcji robiła wszystko, by Ola jak najdłużej utrzymała się w programie. Wielu twierdzi również, że uczestniczka wraz ze swoim partnerem dotrą aż do finału!

‘Wszystko ustawione 🤦‍♀️ sami celebryci i znajomi… porażka TVN 🤦‍♀️”

“Aktorstwo pierwsza klasa 🤣 👏👏👏

“ZAŁOSNEEE!! Powinni zostać wywaleni za to z programu !!!!!!”

“Trochę to jest śmieszne i nie fer wobec innych uczestników Olka ze swoim byłym”

“ŻENADA TVN ŁADNA USTAWKA PORAŻKA PO CAŁOŚCI 🙈🙈🙈”

Też czujecie się zniesmaczeni tą sytuacją z Hotelu Paradise 3?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej