“Hotel Paradise 3”: Ola i Michał byli parą przed programem? Teraz już wszystko jasne!

19 kwietnia 2021
Przez: : M.S.

Od momentu wejścia Michała do hotelu, internauci spekulowali, że był on chłopakiem Oli jeszcze przed rozpoczęciem programu. Czy mieli rację? Uczestnik Hotelu Paradise w końcu wyznał prawdę!

Intrygi Oli i Luizy

Trzecia edycja programu Hotel Paradise wciąż trwa i dostarcza widzom sporo emocji. O to, żeby widzowie za bardzo się nie nudzili przy oglądaniu randkowego reality-show szczególnie dbają Luiza i Ola, które swoim zachowaniem nieźle mieszają w programie. To za sprawą Lui z hotelem pożegnała się Basia, a od tego momentu internauci wciąż krytykują zachowanie Oli i Luizy. Wielu twierdzi również, że uczestniczki trzymane są w programie na siłę. Oliwy do ognia dodał fakt, że nowy uczestnik, który wszedł do show to stary znajomy Oli, co więcej wielu twierdzi, że Michał i Ola byli parą przed programem!

Podczas jednej z rozmów przyjaciółek w Hotelu Paradise, Ola wyznała Luizie, że do programu ma wejść jej „kolega”, który jest „100 na 100”. Dziewczyna dokładnie widziała, kiedy jej znajomy miał lot na Zanzibar, dlatego nieco zmartwiona zwierzyła się koleżance, że nie wie czemu jeszcze nie ma go w hotelu. Jej słowa szybko się potwierdziły i do programu wszedł Michał Choiński, który nie ukrywał, że zna Olę.

Michał i Ola byli parą przed Hotelem Paradise?

Ostatnie wydarzenia w Hotelu Paradise spotkały się z ogromną krytyką wśród widzów programu, którzy nie kryli oburzenia całą sytuacją sugerując, że wszystko to jest ustawione. Niektórzy internauci są przekonani, że Ola i Michał byli parą przed programem, a są i tacy, którzy są przekonani, że są oni nawet małżeństwem!

Nowy uczestnik w Hotelu Paradise - Michał Choiński
Michał Choiński w Hotelu Paradise 3

Podczas jednej z relacji na swoim InstaStory, Michał odpowiedział na nurtujące pytanie jednej z internautek odnośnie tego, czy znał Olę przed programem. Przyznał, że owszem:

„Tak znaliśmy się z Olą, wspólne towarzystwo imprezowe w Warszawie, grono jest dość ścisłe, z Luizą nie miałem nigdy wcześniej przyjemności się spotkać.”

Zobacz także: Michał wyznał, że znał Olę przed programem.

Podczas kolejnego Q&A Michał odpowiedział, czy był chłopakiem Oli przed Hotelem Paradise:

Związek Michała i Oli trwał przed Hotelem Paradise
Michał i Ola byli parą przed programem Hotel Paradise 3?

“Nie oczywiście, że nie byłem z Ola przed programem”

Być może po tej wypowiedzi internauci w końcu przestaną spekulować na temat “ustawki” w Hotelu Paradise?

A Wy, jakie macie zdanie na ten temat?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej