„Hotel Paradise 3” Ola wyznała w końcu prawdę Luizie. Czeka na wejście swojego…chłopaka?

14 kwietnia 2021
Przez: : W.M.

Ola z Hotel Paradise w tajemnicy zdradziła swojej przyjaciółce, że do programu miał wejść jej kolega, z którym dobrze się zna i chce stworzyć parę. Widzowie nie dowierzają.

W ostatnich odcinkach Hotel Paradise

Połowa trzeciego sezonu Hotel Paradise już za nami. Do zakończenia reality-show, w którym poznamy zwycięzców, zostało jeszcze kilka tygodni, a rajskim hotelu zarówno widzów, jak i uczestników czekają spore niespodzianki. Podczas ostatniego rajskiego rozdania decyzją Kamila z programem musiała pożegnać się Karolina. Gdy dziewczyna opuszczała Hotel Paradise, Klaudia poinformowała ją, że czeka na nią ostatnie zadanie. To ona mogła wskazać osobę, która razem z nią pożegna się z programem. Karolina bez zastanowienia wskazała Kamila, który chwile wcześniej ją również wyeliminował z gry. W tym samym czasie w hotelu zameldował się nowy uczestnik- Mariusz Jurek, którzy od tego czasu stworzył parę z Olą. Kilka dni temu do uczestników, dołączyła także Ewa Foryszewska. Czy nowa mieszkanka rajskiego hotelu zdoła namieszać w programie?

Ola i nowy uczestnik?

Już dzisiaj uczestników Hotel Paradise czekać będą kolejne eliminacje. Podczas rajskiego rozdania z programem pożegna się kolejna osoba, która straci szanse na dalszy udział w programie. Jaki udział będą mieli w tym Simon i Bibi, którzy wygrali ostatnie zadanie? O tym przekonamy się już w kolejnym odcinku Hotel Paradise.

Nieoczekiwanie w sieci pojawił się fragment najnowszego odcinka reality-show, w którym Ola wyznała swojej przyjaciółce Luizie wielki sekret. Ola, która dotychczas nie chciała stworzyć żadnej głębszej relacji z mieszkańcami hotelu, przyznała, dlaczego odrzucała ich względy. Ola wyznała Luzie, że do programu miał dołączyć jej bliski kolega, którego ocenia w kategoriach „100 na 100”.

Zobacz także:  Do programu Hotel Paradise wszedł nowy uczestnik! Co go łączy z Olą?

Widzowie, którzy widzieli już fragment najnowszego odcinka Hotel Paradise, w którym Ola wyznaje, że czeka na swojego kolegą, nie kryją oburzenia. Co więcej, internauci przeprowadzi “śledztwo” i twierdzą, że mężczyzna, o którym mówi Ola to jej… chłopak.

“Czy to jest zgodne z regulaminem? Że wejdzie Oli chłopak?”

“W 3 edycji tam każdy zna każdego. Sami znajomi… I jeszcze tvn otwarcie o tym pisze. Porażka”

“Przecież to jest ustawka nie zdziwie się jak olka wygra z nim finał”

“Czemu to jest takie ustawione? Nie tak powinno to wyglądać.. żenada TVN, żenada..”

Zaskoczeni?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej