Połącz się z nami

„Hotel Paradise 3” Ola wyznała w końcu prawdę Luizie. Czeka na wejście swojego…chłopaka?

Ola z Hotel paradise

Rozrywka

„Hotel Paradise 3” Ola wyznała w końcu prawdę Luizie. Czeka na wejście swojego…chłopaka?

Ola z Hotel Paradise w tajemnicy zdradziła swojej przyjaciółce, że do programu miał wejść jej kolega, z którym dobrze się zna i chce stworzyć parę. Widzowie nie dowierzają.

W ostatnich odcinkach Hotel Paradise

Połowa trzeciego sezonu Hotel Paradise już za nami. Do zakończenia reality-show, w którym poznamy zwycięzców, zostało jeszcze kilka tygodni, a rajskim hotelu zarówno widzów, jak i uczestników czekają spore niespodzianki. Podczas ostatniego rajskiego rozdania decyzją Kamila z programem musiała pożegnać się Karolina. Gdy dziewczyna opuszczała Hotel Paradise, Klaudia poinformowała ją, że czeka na nią ostatnie zadanie. To ona mogła wskazać osobę, która razem z nią pożegna się z programem. Karolina bez zastanowienia wskazała Kamila, który chwile wcześniej ją również wyeliminował z gry. W tym samym czasie w hotelu zameldował się nowy uczestnik- Mariusz Jurek, którzy od tego czasu stworzył parę z Olą. Kilka dni temu do uczestników, dołączyła także Ewa Foryszewska. Czy nowa mieszkanka rajskiego hotelu zdoła namieszać w programie?

Ola i nowy uczestnik?

Już dzisiaj uczestników Hotel Paradise czekać będą kolejne eliminacje. Podczas rajskiego rozdania z programem pożegna się kolejna osoba, która straci szanse na dalszy udział w programie. Jaki udział będą mieli w tym Simon i Bibi, którzy wygrali ostatnie zadanie? O tym przekonamy się już w kolejnym odcinku Hotel Paradise.

Nieoczekiwanie w sieci pojawił się fragment najnowszego odcinka reality-show, w którym Ola wyznała swojej przyjaciółce Luizie wielki sekret. Ola, która dotychczas nie chciała stworzyć żadnej głębszej relacji z mieszkańcami hotelu, przyznała, dlaczego odrzucała ich względy. Ola wyznała Luzie, że do programu miał dołączyć jej bliski kolega, którego ocenia w kategoriach „100 na 100”.

Zobacz także:  Do programu Hotel Paradise wszedł nowy uczestnik! Co go łączy z Olą?

Widzowie, którzy widzieli już fragment najnowszego odcinka Hotel Paradise, w którym Ola wyznaje, że czeka na swojego kolegą, nie kryją oburzenia. Co więcej, internauci przeprowadzi „śledztwo” i twierdzą, że mężczyzna, o którym mówi Ola to jej… chłopak.

„Czy to jest zgodne z regulaminem? Że wejdzie Oli chłopak?”

„W 3 edycji tam każdy zna każdego. Sami znajomi… I jeszcze tvn otwarcie o tym pisze. Porażka”

„Przecież to jest ustawka nie zdziwie się jak olka wygra z nim finał”

„Czemu to jest takie ustawione? Nie tak powinno to wyglądać.. żenada TVN, żenada..”

Zaskoczeni?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry