Połącz się z nami

„Hotel Paradise 3” Rajskie rozdanie – niespodziewany zwrot akcji

Kto odpadł z Hotelu Paradise?

Rozrywka

„Hotel Paradise 3” Rajskie rozdanie – niespodziewany zwrot akcji

Za nami emocjonujący odcinek, w którym swoją przygodę z programem zakończyła kolejna osoba. Kto odpadł z Hotelu Paradise podczas rajskiego rozdania? Tego nie spodziewał się nikt.

Co wydarzyło się w Hotelu Paradise?

Nie co ponad tydzień temu uczestnicy Hotelu Paradise wzięli udział w emocjonującym Rajskim Rozdaniu. Krzysztof, który tego dnia miał immunitet, wielokrotnie sugerował, że podczas eliminacji stanie za Basią, jednak ostatecznie wybrał on Olę. Dawid, który wcześniej deklarował, że podczas eliminacji wybierze Olę, nie miał łatwego zadania i postanowił stanąć za Luizą, która bez wahania wskazała Maurycego. Oznaczało to, że Dawid jako kolejny uczestnik musiał zakończyć swoją przygodę z programem.

Nowi uczestnicy

Odejście Dawida z Hotelu Paradise dostarczyło uczestnikom wielu emocji, ale na tym się nie skończyło. W ostatnich odcinkach do uczestników dołączyło dwoje nowych uczestników. Jako pierwsza w hotelu zameldowała się Sara, która tego samego dnia wybrała się na randkę z Maurycym. Nowa uczestniczka zrobiła ogromnego wrażenie na dotychczasowym partnerze Luizy, który ostatecznie zdecydował się być w parze z Sarą. Tym samym oznaczało to, że nową singielką została Luiza.

Kolejnym uczestnikiem, który dołączył do Hotelu Paradise, był Kamil Popławski. Jego pojawienie się w rajskim hotelu wywołało wiele emocji, także za sprawą wyboru 23-latka. Mężczyzna postanowił stworzyć parę z Natalią, rozbijając jeden z najsilniejszych związków w programie.

Zobacz także: Krystian podtopił Basię w basenie. Szokujące zachowanie uczestnika Hotel Paradise

Nowi mieszkańcy hotelu stanęli przed trudnym zadaniem, gdyż to oni musieli wskazać uczestników, który ich zdaniem powinni opuścić program. Sara wybrała Maurycego, Natomiast Kamil wskazał na Simona. Ostateczny wybór należał jednak do wszystkich uczestników Hotelu Paradise, którzy prawie jednogłośnie, gdyż Luiza oddała swój głos na Simona, wytypowali do opuszczenia programu Maurycego. Opuszczając rajski hotel, Maurycy otrzymał ostatnie zdanie i musiał wskazać dziewczynę, która podczas najbliższego rajskiego rozdania otrzyma immunitet.

Rajskie Rozdanie – to odpadł z Hotelu Paradise?

W hotelu pojawiła się prowadząca i oznajmiła, że podczas najbliższego Rajskiego Rozdania bezpieczna będzie Luiza, gdyż to właśnie ona decyzją Maurycego otrzymała immunitet. Uradowana Liu mogła wybrać się na randkę z trzema uczestnikami. 20-latka postanowiła bliżej poznać Krzysztofa, Kamila i Krystiana.

Tuż przed eliminacjami uczestnicy wzięli udział w Rajskiej Wyroczni, podczas której Klaudia El Dursi mogła udzielić odpowiedzi „tak” lub „nie” na nurtujące ich pytania. Luiza, która tego wieczoru wiedziała, że nie opuści programu, zapytała Klaudię o Kamila. Lui interesowało, czy gdyby nowy uczestnik miał do wyboru ją i Sarę, to czy wybrałby właśnie ją. Prowadząca bez zawahania odpowiedziała „nie”. Ta informacja była dla Lui ogromnym szokiem. Młoda uczestniczka reality-show nie wytrzymała i zalała się łzami. Na Basię także czekała przykra nowina. Klaudia El Dursi potwierdziła, że ktoś chce rozbić jej związek z Krystianem.

W końcu nadszedł czas eliminacji. Tym razem podczas Rajskiego Rozdania wyboru dokonywały kobiety.

Jako pierwsza o swoim wyborze poinformowała posiadaczka immunitetu. Luiza postanowiła rozbić jedną z najsilniejszych par i stanęła za… Krystianem. Swój wybór argumentowała tym, że nie widzi chemii i zaangażowania ze strony Krystiana dla jego partnerki. Kolejna o swoim wyborze poinformowała Bibi, która nikogo nie dziwiąc, stanęła za Simonem. Nathalia wybrała Marcina, Sara – Kamila, a Ola – Krzysztofa. Ostatnia o swoim wyborze poinformowała Basia, która nie stanęła za Krystianem, gdyż oznaczałoby to, że automatycznie odpadnie z programu. Basia wybrała Kamila.

Trudny wybór tym razem należał do nowego uczestnika. Kamil ostatecznie zdecydował, że stworzy parę z Sarą, co oznaczało, że rajski hotel musiała opuścić Basia.

Spodziewaliście się takich eliminacji?

źródło: Instagram Hotel Paradise

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry