Połącz się z nami

„Hotel Paradise 3”: Szykuje się kolejny wielki powrót byłego uczestnika?! SZOK!

Juras wróci do Hotelu Paradise?

Rozrywka

„Hotel Paradise 3”: Szykuje się kolejny wielki powrót byłego uczestnika?! SZOK!

W Hotelu Paradise 3 wciąż jesteśmy świadkami powrotu byłych uczestników. Kolejkę rozpoczęła Kornelia, następnie do programu weszła długo wyczekiwana Basia. Tuż po niej na nowo w Hotelu Paradise pojawił się Maurycy, a we wczorajszym odcinku Sara! Czy to koniec powrotów? Nic bardziej mylnego! Zobaczcie kto prawdopodobnie na nowo zawita w programie!

Powroty byłych uczestników

W Hotelu Paradise 3 nie ma miejsca na nudę. Wielkim krokami zbliżamy się do finału, a w hotelu z odcinka na odcinek coraz więcej się dzieje. Wejście nowej uczestniczki Justyny sporo zamieszało i wniosło do dotychczasowej ekipy sporo świeżości. Justyna dała się poznać jako pewna siebie kobieta, która uwielbia zabawę.

Do programu wciąż wracają byli uczestnicy. Choć wiele osób bardzo na to liczyło, nikt nie mógł być pewny, kto pojawi się w na nowo w hotelu i w jakim czasie. Wielkim zaskoczeniem okazał się powrót Kornelii, która ocaliła również Krzysztofa. Następnie wielkie zadowolenie uczestników wywołało wejście Basi, a tuż po niej Maurycego. W ostatnich odcinkach w programie pojawiła się Sara. Kto będzie następny?

Kto, jako kolejny wróci do Hotelu Paradise 3?

Widzowie zastanawiają się kto będzie następny i na nowo powróci do hotelu. Bystrzy internauci wzięli pod lupę wpis jednego z uczestników, który niedawno odpadł z programu. Mowa o Mariuszu – Jurasie.

Przypominamy – Juras stanął za Luizą, która jako pierwsza w historii Hotelu Paradise musiała odrzucić aż dwóch mężczyzn. Luiza wybrała Kubę i tym samym wyeliminowała Michała i Mariusza.

Mariusz opublikował na swoim Instagramie zdjęcie, a jego wpis nie pozostawił internautom złudzeń, że to on jako kolejny wróci do Hotelu Paradise 3:

„Przydałoby mi się jeszcze kilka dni pod palmą🌴🌴🌴
A Wy jak bardzo tęsknicie za wakacjami?
🥥🥥🥥”


Juras wróci do Hotelu Paradise 3?

Pod zdjęciem posypały się liczne komentarze, w których internauci wróżą powrót Jurasa:

„Pewnie wrócisz 😍”

„Wracasz do Hotelu ??? Oby !!! 😊”

„Oj nie na darmo ta publikacja, Sara juz wrocila a to zapowiedz Twojego powrotu 😁”

„Oby moje przeczucie się spełniło ❤️🔥”

A Wy, jak myślicie? Juras faktycznie, jako kolejny uczestnik wróci do programu?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry