Połącz się z nami

„Hotel Paradise 3” Znamy datę finałowego odcinka

kiedy finał hotel paradise

Rozrywka

„Hotel Paradise 3” Znamy datę finałowego odcinka

Chociaż emisja trzeciej edycji Hotel Paradise wciąż trwa, wielu widzów zastanawia się, kiedy pozna zwycięzców najnowszego sezonu reality-show. Wiemy, kiedy finał Hotel Paradise 3.

Hotel Paradise

Polska edycja reality-show Hotel Paradise zadebiutowała w telewizji 24 marca 2020 roku. Program prowadzony przez Klaudie El Dursi szybko zdobył ogromna popularność i z każdym odcinkiem cieszył się coraz większym zainteresowaniem widzów.

Formuła programu Hotel Paradise jest względnie prosta. Do programu zgłaszają się single i singielki, którzy w rajskim hotelu łączą się w pary. Osoba, która zostanie sama, ma tylko kilka dni, aby znaleźć partnera, w przeciwnym wypadku, będzie musiała wymeldować się z hotelu i opuścić Hotel Paradise. Do finału dojdą dwie pary, a o to która z nich wygra, zdecydują pozostali uczestnicy, którzy wcześniej zakończyli swoją przygodę z programem,. Nagrodą główną jest 100 tys. zł. O tym, jaka suma trafi do każdego z partnerów, zdecyduje ich lojalność. Aby wygrać, uczestnicy Hotel Paradise zawierają sojusze, uwodzą i prowadzą wyjątkowo wyrafinowaną grę.

Kiedy finał Hotel Paradise 3?

Po dwóch zakończonych edycjach Hotel Paradise, do których materiał kręcony był na Bali, produkcja zdecydowała się na kontynuację kontrowersyjnego reality-show. Pierwszy odcinek trzeciego sezonu miał miejsce 22 lutego, ale tym razem uczestnicy, którzy zgłosili się do programu, zamieszkali w nowym hotelu na Zanzibarze.

Zobacz także: Dominika z „Hotel Paradise” przeszła sporą metamorfozę. Zobaczcie, jak wygląda.

Trzeci sezon Hotel Paradise z każdym kolejnym odcinkiem dostarcza widzom coraz więcej emocji. W każdym tygodniu z programem żegnają się kolejni uczestnicy, ale w rajskim hotelu pojawiają się także i nowi mieszkańcy. Kto wygra? Tego dowiemy się w finałowym odcinku. Aktualnie emitowany sezon Hotel Paradise ma aż 60 odcinków, a losy bohaterów widzowie śledzić mogą od poniedziałku do czwartku o godzinie 20.30 na antenie TVN7. Ostatni finałowy odcinek, w którym poznamy zwycięzców, wyemitowany zostanie 3 czerwca.

Jak myślicie, kto wygra trzecią edycję Hotel Paradise? Macie swoich faworytów?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry