Połącz się z nami

„Love Island 4”: Bruno ma żal do Angeliki za wyrzucenie z programu? Jego odpowiedź może Was zaskoczyć…

Bruno i Angelika w Love Island.

Z życia gwiazd

„Love Island 4”: Bruno ma żal do Angeliki za wyrzucenie z programu? Jego odpowiedź może Was zaskoczyć…

Decyzją Angeliki Bruno musiał pożegnać się z Wyspą Miłości. Choć wydawało się, że jest jednym z najbardziej lubianych Islandersów, to znalazł się w gronie zagrożonych uczestników. Czy 25-latek ma żal do swojej programowej partnerki? Skomentował również decyzję widzów.

Love Island 4

Czwarta edycja Love Island wystartowała 30 sierpnia. Od tamtej pory poznaliśmy już kilkunastu singli, którzy w hiszpańskiej willi pod okiem kamer nawiązują ze sobą relacje. Jednym z najbardziej wyrazistych uczestników Wyspy Miłości był bez wątpienia Bruno Świderski.

Bruno z Love Island.
Bruno Love Island.

25-latek z przytupem wszedł do programu i od razu zwrócił na siebie uwagę płci przeciwnej. Pierwszą partnerką Bruna została Magda, a następnie swoje łóżko dzielił z Olą. Niemniej jednak już od samego początku było widać, że ciągnie go w stronę Angeliki i to z wzajemnością. 

Relacja Bruna i Angeliki zaczęła nabierać tempa. Uczestnik zdecydował się nawet zgolić brodę dla swojej partnerki, która podkreślała, że nie lubi zarostu. Niedługo później Angelika podjęła decyzję o rozstaniu z Brunonem, jednak mało kto się spodziewał, że to właśnie z jej ręki z odpadnie z programu.

Czy ma żal do swojej byłej partnerki?

Angelika wyrzuciła Bruna z Love Island

Przypomnijmy, że w gronie zagrożonych mężczyzn znaleźli się Bruno, Andrzej i Jędrek. Trzy Islanderki zagłosowały na każdego z nich dlatego też to do Angeliki należał ostateczny głos. Ku zdziwieniu widzów Angelika z programu wyrzuciła swoją parę. Jak się okazuje, 25-latek nie ma żalu do byłej partnerki. Jak zaznaczył, nie zniósłby widoku Angeliki w ramionach innego mężczyzny.

„Nie mam. Wole tak niż miałbym patrzeć jak próbuje coś stworzyć z którymś z chłopaków i musiałbym się temu przyglądać. Tj. Paulina patrząca się na Wiktora i Madzię”

Dodał również, że jest zaskoczony takim werdyktem, ponieważ czytając komentarze w sieci w ogóle nie powinien znaleźć się w gronie zagrożonych Islandersów:

„Chyba nikt się nie spodziewał, że widzowie tak wytypują. Jak czytam te pozytywne komentarze to aż mi dziwnie. Dziękuję”

Wpis Bruna Świderskiego
Bruno nie żałuje, że odpadł z ręki Angeliki.

Można śmiało powiedzieć, że Bruno wnosił do programu mnóstwo energii i humoru. 25-latek skomentował również zachowanie Angeliki, która po jego odejściu zaczęła walczyć o Adriana. 

„Mnie Angela zapytała: Czy ja mam tak, że tylko wydziarane dziewczyny mi się podobają? A ja, że nie. To głupie – No widzisz. A ja tak mam, że facet musi być wydziarany”– skwitował zachowanie 22-latki.

Zobacz także: Bruno i Mona ogłosili, że są parą! SZOK

Instagram Bruna Świderskiego.
Bruno odpowiedział na pytania fanów.

Źródło: Instagram Bruna Świderskiego

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry