“Hotel Paradise 4”: Całuśne zdjęcia uczestników z imprezy finałowej – kto jest razem?

7 grudnia 2021
Przez: : MC

Za nami niezwykle emocjonujący finał 4. edycji programu Hotel Paradise, który zwyciężyli Sara i Michał. Po oficjalnej premierze miała miejsce również impreza dla uczestników reality show. Mamy zdjęcia, na których nie brakuje czułości. Koniecznie zobaczcie!

Hotel Paradise

Za nami niezwykle emocjonująca edycja programu Hotel Paradise, w którym poznaliśmy wiele ciekawych osobowości. Niespodziewanych zwrotów akcji oraz miłosnych intryg nie brakowało, a wielki finał 4. edycji randkowego show dla sporej części widzów był niemałym zaskoczeniem.

Zobacz także: Nana i Łukasz wciąż są razem?

Przypomnijmy, że w wielkim finale znaleźli się: Nana i Łukasz oraz Sara i Michał. Zdaniem pozostałych uczestników programu, zwycięzcami 4. edycji programu zostali Sara i Michał. Po chwilach radości przyszła jednak kolej na ścieżkę lojalności, która dopiero rozgrzała emocje do czerwoności.

Zwycięzcy podczas pokonywania kolejnych pól nie szczędzili słów w swoją stronę żartując, że kwoty są zbyt małe. Pojawiały się również pytania, czy rzeczywiście dojdzie do rzucenia złotą kulą. Odpowiedź poznaliśmy, kiedy uczestnicy wkroczyli na pole o wartości 90 tys. zł. Wówczas Sara z impetem rozbiła złotą kulę.

Impreza finałowa

Po premierze wielkiego finału, wszyscy uczestnicy spotkali się na wspólnym evencie. Zapewne zastanawiacie się, które pary przetrwały, a może między innymi uczestnikami zaiskrzyło.

Zobacz także: Sara i Przemek są razem?

Na imprezie finałowej nie zabrakło sesji zdjęciowej na ściance. Sporym zaskoczeniem okazały się romantyczne pozy Łukasza Jarosa i Kasi Wojtasik, którzy nie szczędzili sobie czułości. Warto wspomnieć, że uczestnicy nie tworzyli pary będąc w Hotelu Paradise. Być może ich uczucie narodziło się po wyłączeniu kamer.

scena z: Łukasz Jaros, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

W sieci ukazały się również romantyczne zdjęcia drugiej pary finalistów, czyli Nany i Łukasza. Para nie kryła bliskości i oboje odważnie pozowali przed obiektywem, okazując sobie czułość. Czy to znak, że ich miłość wciąż trwa?

scena z: Łukasz Hryniewicki, Natalia Majos, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

Spodziewaliście się tak odważnych zdjęć?

źródło: Instagram Hotel Paradise, AKPA

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej