“Hotel Paradise 4”: Faworyci odpadli tuż przed finałem! Co jest w kopertach, które Klaudia przyniosła do hotelu?

30 listopada 2021
Przez: : M.S.

Ostatni odcinek dostarczył widzom wielu emocji, gdyż z programem pożegnała się ich ulubiona para. Niektórzy nie kryją oburzenia takim obrotem spraw. Która para odpadła tuż przed finałem Hotelu Paradise 4?

Tydzień finałowy

Finał 4. edycji Hotelu Paradise zbliża się wielkimi krokami. Już za niecały tydzień widzowie poznają zwycięzców obecnego sezonu randkowego reality-show. Jednak zanim dowiemy się, kto wygra, przed nami jeszcze trzy emocjonujące odcinki.

Przypomnijmy, że niedługo przed ostatnim Rajskim Rozdaniem do hotelu wrócili Łuki oraz Mike. To ich decyzją z programem pożegnał się Przemek, a Michał zajął jego miejsce u boku Sary. Tuż przed ostateczną eliminacją stary Łukasz zdobył immunitet, który przekazali mu powracający do programu Inga i Janek.

Podczas Rajskiego Rozdania z programem pożegnał się nowy Łukasz, który podszedł do Sary. Byłą partnerkę Przemka wybrał również Mike, a ona zdecydowała, że to z nim chce nadal dzielić sypialnię.

Finałowy tydzień rozpoczął się dla uczestników bardzo intensywnie. Najpierw pary zmierzyły się między sobą w quizie, gdzie najlepsi okazali się Nana i Łukasz. Wieczorem Klaudia zorganizowała uczestnikom “igrzyska”, gdzie pary musiały wykazać się nie tylko sprawnością fizyczną, ale również świeżym umysłem. Tym razem czasowo najgorzej poradzili sobie Vanessa i Mateusz, jednak dobrze wykonali każde z zadań. Natomiast Inga i Janek oraz Miłosz i Wiktoria źle ułożyli z liter hasło.

Wiktoria i Miłosz odpadli z Hotelu Paradise 4!

Obie pary najlepiej poradziły sobie czasowo z konkurencją, jednak ze względu na źle wykonane zadanie z programem pożegnali się Miłosz i Wiki. O przegranej pary zadecydował czas, który był wolniejszy niż w przypadku Ingi i Janka.

Po odejściu Miłosza i Wiki w sieci rozpętała się burza. Internauci w większości twierdzili, że z programem pożegnała się jedyna para, którą połączyło uczucie. Fani Hotelu Paradise 4 nie kryli oburzenia takim rozwojem sytuacji, gdyż liczyli na to, że Wiktoria i Miłosz znajdą się w ścisłym finale i powalczą o główną nagrodę.

Zobacz także: Wiki i Miłosz rozstali się?

Kolejny dzień dla uczestników będzie równie ciężki. W zwiastunie możemy dowiedzieć się, że mieszkańców hotelu odwiedzi Klaudia, która przyniesie uczestnikom koperty. Co będzie w kopertach, które Klaudia przyniosła do Hotelu Paradise 4? O tym widzowie dowiedzą się już w kolejnym odcinku!

Też żałujecie, że Wiki i Miłosz odpadli z Hotelu Paradise 4?

Źródło: tvn7, Instagram Hotelu Paradise

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej