„Hotel Paradise 4”: Wiktoria nie jest z Miłoszem? Uczestniczka reality-show powiedziała za dużo…

29 listopada 2021
Przez: : M.J

Historia Wiktorii i Miłosza w zanzibarskim hotelu była pełna zwrotów akcji. Choć wiele osób nadal liczy na to, że Wiki i Miłosz stworzyli zgraną relację poza murami Hotelu Paradise, to słowa uczestniczki reality-show mogą wskazywać na to, że ich związek to już przeszłość.

Hotel Paradise 4

Wiktoria Gąsior zgłaszając się do programu Hotel Paradise na pewno nie spodziewała się, że będzie ją czekał emocjonalny rollercoaster. Niemal od samego początku związała się z Miłoszem, z którego ręki następnie odpadła. Wróciła do programu, jednak nie na długo cieszyła się związkiem z uczestnikiem, któremu ostatecznie wybaczyła. Choć wszystko wskazywało na to, że to koniec związku tej dwójki w zanzibarskim hotelu, to nic bardziej mylnego.

Wiktoria odpadając po raz kolejny podczas Rajskiego Rozdanie, jednak tym razem z ręki nowego Łukasz, po raz trzeci wróciła do programu i to z Miłoszem u boku. Nie da się ukryć, że tworzą oni jeden z mocniejszych związków w programie, dlatego też nie dziwi nas fakt, że wielu widzów liczy na to, że ich uczucie przetrwało również poza murami Hotelu Paradise.

Zobacz także: Wiki i Miłosz nie wygrają Hotelu Paradise?

Choć dopiero po zakończeniu emisji reality-show dowiemy się jak naprawdę wyglądają relacje Wiki i Miłosza, to już teraz wiele wskazuje na to, że ich związek nie przetrwał. Czyżby uczestniczka zdradziła za dużo?

Relacja Wiktorii i Miłosza nie przetrwała?

Wiki jest bardzo aktywna na swoim Instagramie, gdzie chętnie odpowiada na pytania internautów. Tym razem to ona zadała pytanie swoim fanom i przy okazji odpowiedziała, o czym aktualnie najbardziej marzy. Jak słyszymy, chciałaby się zakochać i stworzyć rodzinę. Czy to oznacza, że jej serce nie jest zajęte?

“Miesiąc temu powiedziałabym, że być na Olimpii w Las Vegas. Ale w tym momencie moim największym marzeniem jest zbudowanie prawdziwego domu. Zbudowanie prawdziwej rodziny. Posiadanie męża, który mnie kocha oraz dzieci. […] Chciałabym się tak naprawdę zakochać i ustabilizować. To jest moje marzenie”- słyszymy na InstaStories Wiktorii.

Wiktoria Gąsior.
Wiktoria Gąsior chciałaby się zakochać.

Nie da się ukryć, że powyższe słowa uczestniczki Hotelu Paradise wskazują na to, że jej relacja z Miłoszem nie przetrwała po programie. Niemniej jednak musimy jeszcze chwilę uzbroić się w cierpliwość. Już niebawem zapewne dowiemy się, co tak naprawdę łączy uczestników czwartej edycji Hotelu Paradise.

Zobacz także: Miłosz w tekście swojej piosenki zdradził, że nie jest z Wiktorią?

Myślicie, że faktycznie relacja Miłosza i Wiki nie przetrwała?

Źródło: Instagram Wiktorii Gąsior

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej