Połącz się z nami

„Hotel Paradise 4”: Finałowa stylizacja El Dursi ZMIAŻDŻONA przez widzów: „stylista zawalił po całości”!

Finał Hotelu Paradise - Klaudia El Dursi

Moda i uroda

„Hotel Paradise 4”: Finałowa stylizacja El Dursi ZMIAŻDŻONA przez widzów: „stylista zawalił po całości”!

Klaudia El Dursi do tej pory zbierała same komplementy za swoje stylizacje, które prezentowała podczas emisji programu Hotelu Paradise. Produkcja zdradziła nam, jak gospodyni reality-show zaprezentuje się podczas edycji czwartego finału. Tym razem jednak Klaudia znalazła się w ogniu krytyki. Widzowie mają rację? Sami oceńcie.

Kariera El Dursi

Klaudia El Dursi otworzyła sobie drzwi do świata show-biznesu występując w programie Top Model. Choć nie wygrała, zyskała o wiele więcej. Udział w programie dla aspirujących modeli i modelek okazał się trampolina do sławy i popularności. Klaudia krótko po zakończeniu programu dostała propozycję wystąpienia w roli gospodyni w nowym programie typu reality-show emitowanym w naszym kraju – Hotelu Paradise.

Klaudia z każdym kolejnym sezonem radziła sobie lepiej w roli prowadzącej programu, produkcja i widzowie nie wyobrażali sobie nowych edycji bez udziału jej osoby. Uwagę zwracały również świetne stylizacje Klaudii, które niejednokrotnie były inspiracją dla tysiąca Polek.

Zobacz także: Klaudia El Dursi będzie gospodynią piątej edycji? Już wszystko jasne!

Uczestnicy czwartej edycji Hotelu Paradise 4 z Klaudią El Dursi
Klaudia El Dursi z Jankiem i Ingą

Zobacz także: Na czym polega finał Hotelu Paradise

Stylizacja El Dursi podczas finału czwartej edycji

Klaudia udowadniała, że niezależnie od tego czy na sportowo czy elegancko można prezentować się w jednakowym, dobrym stylu. Co odcinek podziwialiśmy jej świetne kreacje, które zbierały w Internecie masę komplementów. Widzowie, którzy dodatkowo kochają modę z niecierpliwością oczekiwali finałowej stylizacji El Dursi, która powinna przyćmić wszystkie te, które prowadząca prezentowała podczas emisji całej edycji. Tak było do tej pory, jednak najnowsza stylizacja, w której Klaudia zaprezentuje się podczas 4 edycji zrobiła zamieszanie niekorzystnie w dobrym świetle.

Klaudia podczas finału Hotelu Paradise 4 zaprezentowała się w białej, połyskującej sukni. Kreacja El Dursi to typ książczynki z gorsetową górą. Do tego dobrano dość zaskakujące połączenie a na głowie Klaudii znalazły się długie warkocze, z białymi wplecionymi pasmami.

Stylizacja ta nie spodobała się widzom. Jednogłośnie stwierdzili, że jest to najgorsza kreacja i fryzura gospodyni Hotelu Paradise:

„Jaki finał taka fryzura”

„Jak zawsze uważałam ze Klaudia wygląda pięknie w każdej odsłonie i kreacji to dziś zmieniłam zdanie 🤣”

„Taki cyrk w tej edycji był że klaudia osiwiała🤦‍♂️ A na poważnie, nie wiem kto się zajmował wyglądem Klaudi na finał ale zdecydowanie ta osoba jej strasznie nie lubi 😱 Jak można z pięknej kobiety zrobić mopa….”

„Mopa z niej zrobili…😂Taka ładna a wygląda jak mop.”

„Niestety stylista zawalił po całości”

„Klaudia co oni Ci zrobili tą stylizacją 😢”

A Wy, jak uważacie?

Źródło: Instagram Hotelu Paradise, Klaudii El Dursi

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Moda i uroda

Do góry