“Hotel Paradise”: Klaudia El Dursi nie będzie gospodynią 5. edycji programu? Pan Lektor zdradził …

29 października 2021
Przez: : M.S.

Wiele wskazuje na to, że produkcja programu szykuje dla widzów kolejna edycję Hotelu Paradise. Czy jednak widzowie zobaczą w roli gospodyni Klaudię El Dursi? Co zdradził Pan Lektor?

Kiedy będzie 5. edycja Hotelu Paradise?

Hotel Paradise to bez wątpienia jeden z najchętniej oglądanych reality-show w ostatnim czasie. Aktualnie widzowie mają przyjemność oglądać 4. edycję randkowego programu i nie da się ukryć, że obecny sezon dostarcza widzom wielu emocji. Poprzednia edycja, zresztą tak samo jak aktualna, odbywała się na Zanzibarze, natomiast poprzednie dwie kręcone były na Bali. Trzeba przyznać, że produkcja Hotelu Paradise wyszukuje bardzo egzotyczne miejsca, zatem kolejne dwie edycji również będą realizowane w pięknym miejscu.

Jak zdradził Pan Lektor, który jest również producentem Hotelu Paradise, wyznał, że produkcja już planuje realizację kolejnych sezonów programu. Zapewnił, że tym razem na uczestników będzie czekało kolejne cudowne miejsce. Tym razem jednak lokalizacja z pewnością zaskoczy zarówno mieszkańców hotelu jak i widzów.

“Zasadę mamy taką, że mniej więcej co dwie edycje zmieniamy miejsce. Nie mogę jeszcze mówić o szczegółach, ale na bank widzów zaskoczymy, bo chodzą nam po głowach bardzo szalone pomysły i na pewno zrobimy to w bardzo egzotycznym miejscu i gdzieś bardzo, bardzo daleko.” – zdradził

Pan Lektor o Hotelu Paradise 5
Pan Lektor w Hotelu Paradise 5

Zobacz także: Kiedy 5. edycja Hotelu Paradise ?

Czy Klaudia El Dursi poprowadzi 5. edycji Hotelu Paradise?

Pan Lektor zapewnia widzów, że w nowych edycjach będzie więcej ciekawych zadań i randek i 5. edycja będzie wyjątkowa i inna niż pozostałe. Reporter dociekał, czy skoro będą takie zmiany, czy jest również plan na zmianę prowadzącej? Pan Lektor jednak szybko zaprzeczył i zapewnił, że nikt nie szykuje takich rewolucji:

“Nieee, to byłby potworny plan… Równie dobrze mógłbyś zapytać, czy mnie zmienić i tak samo nie ma planów na zmianę prowadzącej” – dosadnie zaprzeczył Pan Lektor.

Fani talentu i uroku Klaudii El Dursi zatem mogą spać spokojnie, bo wszystko wskazuje na to, że piękna gospodyni Hotelu Paradise w kolejnych edycjach nadal będzie prowadziła randkowe reality-show!

Cieszycie się?

Źródło: Youtube, Instagram Klaudii El Dursi

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej