“Hotel Paradise 4”: Inga i Janek wrócą do hotelu? Internauci spekulują!

29 listopada 2021
Przez: : M.S.

Wiele wskazuje na to, że tuż przed ostatnim Rajskim Rozdaniem szykuje się powrót jednej z par. Internauci nie mają wątpliwości, że Inga i Janek wrócą do Hotelu Paradise.

Powroty w Hotelu Paradise 4

4. edycja Hotelu Paradise od samego początku budzi dość spore emocje i kontrowersje. Widzowie zniesmaczeni początkowym zachowaniem uczestników nie kryli oburzenia i zaczęły się spore dyskusje w sieci.

Przed widzami ostatnie Rajskie Rozdanie, które z całą pewnością będzie jednym z najciekawszych. Produkcja przygotowała dla widzów prawdziwy rollercoaster. Nie od dziś do programu przywracane są osoby, które już odpadły. Powroty starych uczestników to nieodłączny element programu. Również w tej edycji już kilka osób ponownie weszło do hotelu. Wiktoria dostała nawet dwie takie szanse i obecnie będzie walczyć o finał Hotelu Paradise 4. Wiele wskazuje na to, że tuż przed finałowym tygodniem do programu wrócą kolejni uczestnicy

Po ostatnim rajskim wydawało się, że już nic nie zburzy spokoju w hotelu. Jednak pojawienie się nowego Łukasza i Mike’a nieźle namieszało. Mężczyźni mieli zadecydować, który z mężczyzn odpadnie z programu. Ich głosy padły na Przemka, który musiał opuścić Hotel Paradise. Sara zdecydowała, że od tej pory jej partnerem będzie Mike.

Inga i Janek wrócą do Hotelu Paradise 4?

Wcześniej wiele spekulowano na temat powrotu Ingi do hotelu. Internauci nie mieli wątpliwości, że piękna blondynka, która została wyeliminowana przez Mateusza wróci do programu i nieźle namiesza. Podobnie w sieci pojawiały się informacje o powrocie Janka. Widzowie przypuszczali, że mężczyzna wróci wraz z nowym Łukaszem, jednak tak się nie stało. Teraz wielu twierdzi, że Janek wróci razem z Ingą i sporo namieszają w hotelu.

“Łukasz immunitet, Inga i Janek powrót”

“wrócił Janek plus Inga”

Internauci spekulują również o tym, że podejrzewają również, do hotelu wróci Przemek i co więcej, wygra program wraz z Sarą.

Zobacz także: Co aktualnie robią zwycięzcy Hotelu Paradise?

O tym, czy przypuszczenie internautów się sprawdzą dowiemy się już w najbliższych odcinkach Hotelu Paradise 4.

Będziecie oglądać? Na czyj powrót najbardziej czekacie?

Źródło: Instagram Hotelu Paradise, Instagram Ingi

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej