„Hotel Paradise”: Jak potoczyły się losy zwycięzców programu? Tego mogliście nie wiedzieć…

28 listopada 2021
Przez: : M.J

Programy typu reality-show cieszą się sporą popularnością wśród widzów. Randkowy format Hotel Paradise doczekał się już 4. edycji i wszystko wskazuje na to, że to jeszcze nie koniec. Jak potoczyły się losy osób, które stanęły na Rajskiej Ścieżce? Czy zwycięzcy programu nadal są razem?

Hotel Paradise

Po raz pierwszy ten format zagościł na naszych ekranach 24 lutego 2020 roku. Produkcja stacji TVN nie tylko pozwoliła wielu młodym ludziom zdobyć rozgłos oraz popularność, ale również zapewniła pewne miejsce w świecie polskiego show-biznesu Klaudii El Dursi. To właśnie Klaudia prowadzi program od pierwszej edycji, a widzowie nie wyobrażają sobie Hotelu Paradise z inną prowadzącą.

Zasady programu są bardzo proste. Uczestnicy muszą znaleźć parę, aby przetrwać kolejne Rajskie Rozdania, podczas których single wracają do domu. Przez wszystkie sezony widzowie poznali wielu uczestników, którzy zawzięcie dążyli do finału. Jak do tej pory poznaliśmy już trzy pary, które sięgnęły po główną nagrodę. Jak potoczyły się ich losy poza murami Hotelu Paradise?

Zwycięzcy programu Hotel Paradise

1. Marietta Witkowska i Chris Ducci

Chris z Mariettą wygrali pierwszą edycję Hotelu Paradise, która była nagrywana na Bali. Choć po powrocie do Polski próbowali nadal walczyć o swój związek, to jak już wiadomo ich drogi rozeszły się.

Co więcej, każdy z nich układa sobie teraz życie u boku nowych partnerów. Chris niedługo po zakończonym związku z Mariettą pokazał wszystkim swoją ukochaną Monikę, a niedługo później okazało się, że para spodziewa się dziecka. W sierpniu 2021 roku na świecie pojawiła się córka zwycięzcy Hotelu Paradise, która dostała na imię Blanka.

Zobacz także: Chris został tatą. Pokazał zdjęcie córeczki!

Chris Ducci z rodziną.
Chris z Moniką i córeczką Blanką.

Mariatta jest również zakochana z wzajemnością. Jak się okazuje, już niebawem stanie na ślubnym kobiercu.

Zobacz także: Marietta z Hotelu Paradise się zaręczyła. Pokazała piękny pierścionek!

Marietta z narzeczonym.
Marietta niebawem stanie na ślubnym kobiercu.

2. Beata Postek i Artur Sargsyan

Beata, którą uczestnicy drugiej edycji programu nazywali Atą, wraz z Arturem stanęli na Ścieżce Lojalności. Choć wielu widzów liczyło na to, że przyjaźń dwójki finalistów po programie przerodzi się w coś więcej, to jak już wiadomo tak się nie stało. Ata i Artur zdecydowali podzielić się wygraną i każdy z nich poszedł w swoją stronę.

Beata i Artur.
Beata i Artur zostali przyjaciółmi po programie.

3. Basia Pędlowska i Krystian Ferretti

Zwycięzcy 3. edycji Hotelu Paradise dostarczyli widzom mnóstwa emocji. To właśnie podczas ich przejścia po Ścieżce Lojalności pierwszy raz została rozbita Złota Kula. Krystian zdecydował się na taki krok tłumacząc się, że chce podzielić się pieniędzmi z Basią oraz drugą parą finalistów. Basia i Krystian kontynuowali swoją relację po powrocie do Polski, jednak czas nie okazał się dla nich łaskawy.

Rozstali się w zgodzie zapewniając, że lepiej się dogadują będąc przyjaciółmi. Co ciekawsze, Basia związała się następnie z Krzysztofem, który również był uczestnikiem 3. edycji Hotelu Paradise. Para jest już zaręczona.

Basia i Krzysztof.
Basia po programie jest z Krzysztofem.

Natomiast Krystian znalazł szczęście u boku Oliwii, z którą chętnie zamieszcza zdjęcia na swoim Instagramie.

Krystian z dziewczyną.
Krystian i Oliwia tworzą zgrany duet.

Kto dołączy do tego grona i wygra Hotel Paradise 4? Jak myślicie?

Zobacz także: Kiedy finał Hotel Paradise 4?

Źródło: Wikipedia / Instagram Hotel Paradise.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz