„Hotel Paradise 4”: Inga sporo schudła. Nie uwierzycie, jak wygląda na starych zdjęciach

28 października 2021
Przez: : W.M.

Dziś Inga uważana jest przez wielu widzów za jedną z najpiękniejszych uczestniczek Hotel Paradise w historii programu. Okazuje się, że atrakcyjna blondynka jeszcze kilka lat temu ważyła znacznie więcej. Zobaczcie zdjęcia Ingi sprzed kilku lat.

Inga Bartnikowska

W Hotelu Paradise robi się coraz bardziej gorąco. Atmosfera wśród uczestników jest nieco napięta, gdyż nikt nie może być pewny swojej pozycji w rajskim hotelu.

Nie tak dawno do mieszkańców zanzibarskiego hotelu dołączyła Inga Bartnikowska. Pojawienie się w programie 27-latki wywołało sporo zamieszania. Uroda Ingi oczarowała wszystkich uczestników, a największe zainteresowanie nową mieszkanką hotelu wykazał Przemek. Podczas ostatniego Rajskiego Rozdania mężczyzna podszedł do Ingi, wybierając ją na swoją partnerkę. Gdy wydawało się, że relacje między nową parą zaczną rozkwitać, podczas jednej z imprez Przemek pocałował Sarę.

Zobacz także: Gorący pocałunek Przemka i Sary.

Jak się okazało, Inga podeszła do całej sytuacji bardzo dojrzale i nie miała za złe swojej koleżance, że zbliżyła się z jej programowym partnerem. Mimo wszystko pozycja Ingi w programie robi się coraz bardziej niepewna. Czy 27-latka będzie w stanie nawiązać bliższe relacje z innym z uczestników, aby nie odpaść podczas zbliżającego się Rajskiego Rozdania? O tym przekonamy się, oglądając kolejne odcinki Hotelu Paradise.

Inga z Hotel Paradise sporo schudła

Uczestnicy nowej edycji reality-show wrócili już do Polski i prowadzą swoje profile w mediach społecznościowych. Mimo iż odcinki z ich udziałem wciąż oglądać można na antenie TVN7, oni nie mogą zdradzać, co jeszcze wydarzy się w Hotelu Paradise i jak potoczą się ich losy.

Także Inga Bartnikowska bardzo aktywnie prowadzi swój Instagram, na którym chętnie odpowiada na liczne pytania ze strony internautów. Właśnie ostatnio na swoim Story zapytana została o to, czy zawsze miała taką piękną sylwetkę. Uczestniczka reality-show, która dziś pochwalić się może zjawiskową figurą, zdradziła, że kilka lat temu przez objadanie się przytyła 12 kilogramów.

„W 2017 roku bardzo przytyłam, bo stwierdziłam, że będę sobie jadła 7day’s i wkładałam w te 7daysy draże kokosowe. Schudłam 12 kg i pokażę wam zdjęcia, jak wyglądałam.”

Na dowód swoich słów Inga pokazała, jak wyglądała w 2017 roku.

Metamorfoza Ingi Bartnikowskiej
Jak kiedyś wyglądała Inga Barnikowska?
Inga z Hotel Paradise sporo schudła
Jak kiedyś wyglądała Inga Bartnikowska?

Spodziewaliście się, że Inga przeszła tak ogromną metamorfozę?

źródło: Instagram Ingi Bartnikowskiej/Instagram Hotel Paradise

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej