“Hotel Paradise 4”: Kogo wybierze Mateusz? Wiki czy Inga? Co wydarzy się na Rajskim Rozdaniu?

18 listopada 2021
Przez: : M.S.

Najbliższe Rajskie Rozdanie z pewnością będzie należało do jednych z najbardziej emocjonujących! Zablokowane zostały dwie pary, co oznacza, że wielką szanse na pozostanie w programie dostała Inga. Czy Mateusz wybierze Ingę podczas Rajskiego Rozdania i po raz kolejny Wiktoria pożegna się z Hotelem Paradise 4?

Dwie zablokowane pary w Hotelu Paradise 4

Ostatnie dni w Hotelu Paradise 4 dostarczyły widzom wielu emocji. Z całą pewnością sporym zaskoczeniem był powrót Wiktorii i Miłosza i odejście Łukasza, który dzień wcześniej wyrzucił z programu Wiki. Po raz kolejny Inga została singielką i wydawać się mogło, że jej los w hotelu został przesądzony.

Wiele odmieniło się po jednej z konkurencji, gdy to właśnie Inga przyczyniła się do przegranej Mateusza, który miał ponieść konsekwencję po porażce. Na informację mieszkańcy hotelu musieli jednak poczekać do wieczora do Pandory.

Podczas Pandory Inga wylosowała kartkę, na której znajdowała się informacje, że w związku z przegraną para Mateusza została zablokowana. Niewątpliwie ta informacja przywróciła Indze nadzieję, że skoro Vanessa nie może się sparować ze swoim obecnym partnerem, to ona może zająć jej miejsce.

Innym rozwiązaniem mogłaby być wymiana z inną parą. Przemek zaproponował Mateuszowi, że może się z nim zamienić partnerkami, jednak Sara nie okazała poparcia dla tej decyzji. Z podobną propozycją wyszli Wiki i Miłosz, jednak po dłuższym zastanowieniu nabrali wątpliwości co do słuszności tej decyzji. Wiktoria obawiała się, że nie będzie już kolejnego Rajskiego Rozdania i będą musieli pozostać w tych parach.

Zobacz także: Ktoś z Hotelu Paradise 4 prześladuje Wiktorię?

Sytuacja dodatkowo skomplikowała się na następnym dzień, gdy podczas kolejnej konkurencji to Wiki i Miłosz okazali się przegranymi. Klaudia poinformowała parę, że podczas Rajskiego Rozdania oni również nie mogą się sparować. Wszystko byłoby jasne, gdyby nie to, że Miłosz poinformował Mateusza, że przed swoją porażką zdecydował z Wiki, że nie podejmą ryzyka i nie zamienią się z nimi. Wtedy Mateusz zwrócił uwagę na to, że jak podejdzie do niego Wiktoria i Inga to całkiem możliwe, że on wybierze Ingę.

Kogo wybierze Mati podczas Rajskiego Rozdania?

Słowa Matiego bardzo zdenerwowały Wiktorię, która nie kryła łez rozpaczy. Miłosz w rozmowie z Mateuszem podkreślił, że jak Wiktoria odpadnie on przestanie się starać, by dalej być w programie. Mati natomiast zauważył, że Miłosz i Wiktoria mieli dość dużo szans w tym programie.

Jak zakończy się kolejne Rajskie Rozdanie? Mateusz da szansę Indze czy jednak pójdzie na układ z Miłoszem i podczas rajskiego wybierze Wiktorię?

Źródło: tvn7, Instagram Hotelu Paradise

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej