“Hotel Paradise 4”: Wiktoria ma prześladowcę! Zagroziła ujawnieniem tożsamości! To ktoś z Hotelu?

18 listopada 2021
Przez: : M.S.

Uczestniczka z Hotelu Paradise 4 wyjawiła, że jest nękana w sieci. Zdradziła również, że wie kim jest ta osoba i zagroziła, że niedługo ujawni tożsamość stalkera! Czy jest to ktoś z hotelu?

Wiktoria z Hotelu Paradise 4

Z całą pewnością Wiktoria to jedna z najbardziej barwnych postaci w Hotelu Paradise. Być może dlatego od samego początku uczestniczka wzbudzała sporo kontrowersji, a pozostali mieszkańcy zaczęli spiskować za jej plecami. Pobyt Wiki w programie nie należał do najłatwiejszych. 23-latka nie wzbudziła zaufania uczestników i chociaż była w parze z Miłoszem, on także nie do końca wierzył swojej ukochanej i wyrzucił ją z programu. Na szczęście mężczyzna mógł naprawić swój błąd, gdy Wiktoria wróciła do programu. Jednak ich sielanka nie trwała długo, gdyż Miłosz podczas Koła Ryzyka przegrał pobyt w hotelu. Kilka dni później również Gąsior pożegnała się z programem, by kilka godzin później móc wrócić z Miłoszem do gry.

Po programie stosunki Wiktorii z pozostałymi uczestnikami Hotelu Paradise chyba nie należą do zbyt dobrych. Obserwując Instagrama Wiktorii można zauważyć, że 23- latka nie utrzymuje kontaktu ze swoimi znajomymi z programu. Warto przypomnieć, że uczestnicy nie mogą zdradzać swoich losów po programie, zatem o tym, jak naprawdę wygląda sytuacja pomiędzy Wiką, a pozostałymi.

Wiadomo natomiast, że Wiktoria nie zbyt dobrze zniosła swój udział w programie. Uczestniczka Hotelu Paradise wyznała ostatnio na swoim Instagramie, że pobyt w hotelu odbił się na jej zdrowiu psychicznym. Zdradziła, że zmaga się z nerwicą, a swój stan zdrowia obwinia produkcję Hotelu Paradise.

Wiktoria nękana w Hotelu Paradise 4
Wiktoria Gąsior w Hotelu Paradise 4

Wiktoria Gąsior ma stalkera!

Jak się okazuje, 23-latka dodatkowo gnębiona jest w sieci. Wiktoria stworzyła na Instagramie specjalną zakłądkę, w której będzie umieszczać screeny świadczące o tym, że jest nękana w sieci. Okazuje się, że uczestniczka 4. edycji Hotelu Paradise wie, kim jest osoba, która nie daje jej spokojnie żyć. Gąsior zagroziła, że jeśli ta osoba nie zaprzestanie swoich działań, to ona ujawni, kim jest:

“Tu zaczynam zapisywać, co aktualnie dzieje się na moim Instagramie. Jestem ofiarą nękania w sieci. Nie jestem mściwym człowiekiem, ale to już przechodzi ludzkie pojęcie. Jeżeli wezwania do zaprzestania działań wysyłane przez prawników nie przynoszą pozytywnych rezultatów – będę o tym mówić głośno. Po prostu mam już dość, nie zamierzam zajmować się stale usuwaniem takich kont. Człowieku (jeszcze dziś cię nie oznaczam, ale wiem, że to ty), naprawdę nie zarobisz już ani grosza. Doprowadziłeś/łaś mnie do takiego stanu, że naprawdę mam tego dość. Jeszcze raz to zrobisz, to naprawdę cię ujawnię i nie zarobisz ani złotówki. Jak można być tak mściwym materialistą? To jest hit” – zaapelowała Wiktoria.

Zobacz także: Metamorfoza Wiktorii! Jest brunetką!

Domyślacie się, kim może być osoba, która nęka Wiktorię? Myślicie, że to ktoś z Hotelu Paradise 4?

Źródło: Instagram Wiktorii Gąsior

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej