Połącz się z nami

„Hotel Paradise 4”: Internauci zniesmaczeni zachowaniem Karoliny. „Brak klasy i bardzo niski poziom”!

Karolina z Hotelu Paradise 4

Rozrywka

„Hotel Paradise 4”: Internauci zniesmaczeni zachowaniem Karoliny. „Brak klasy i bardzo niski poziom”!

Za nami Rajskie Rozdanie, a co za tym idzie, jeden z uczestników musiał pożegnać się z przygodą na słonecznym Zanzibarze. Padło na Karolinę, która swoim odejściem wzbudziła skrajne emocje. Widzowie są zniesmaczeni…

4. sezon Hotelu Paradise

Przed nami kolejna edycja randkowego show. Uczestnicy nie przestają zaskakiwać, a ich sprytne zagrywki i chęć wygranej zapewniają widzom sporo emocji.

Przypomnijmy, że w ostatnim odcinku prowadząca programu zaprosiła uczestników do Kręgu Ognia. Niektóre odpowiedzi sporo namieszały. Co więcej, w grze zawitała dzika karta, którą Karolina wręczyła Miłoszowi. Dała ona bezpieczeństwo podczas kolejnego Rajskiego Rozdania.

Karolina podczas Kręgu Ognia

Zobacz także: Byli uczestnicy Hotelu Paradise ocenili nową edycję randkowego show

Internauci o odejściu Karoliny

Decyzję, kto opuści program podjął Miłosz. To właśnie on musiał wybrać, z którą kobietą pragnie tworzyć parę. Miał do wyboru Wiktorię oraz Karolinę, które stanęły za jego plecami. Po wzruszającej przemowie, Miłosz ostatecznie posłuchał serca i postawił na Wikę, przez co Karolina opuściła program. Uczestniczka dała się ponieść emocjom i w gorzkich słowach odniosła się do nowo powstałej pary. W pełnej emocji wypowiedzi zaznaczyła, że jej zdaniem Miłosz i Wika są fałszywi, a wspólnie stworzą najbardziej fałszywy związek. Ostre słowa oburzyły widzów.

W sieci zawrzało, a internauci tłumnie rozpoczęli komentowanie zachowanie Karoliny. Zdaniem wielu z nich, uczestniczka w niekulturalny pożegnała się z programem. W komentarzach pod filmem na oficjalnym profilu Hotelu Paradise możemy przeczytać:

„zachowanie Karoliny to taki brak klasy, ze aż mnie zatkało. Rozumiem emocje ale to było słabe.”

„Przemowa na koniec…czasami lepiej nic nie mówić, niż później zostawić po sobie „smród”. Myślę, że lepiej by było podziękować, niż mówić, że to najbardziej fałszywa para…”

„Niedojrzała gó*niara i tyle 🤷‍♀️ zero klasy 😑”

„Jestem zażenowana Karoliny zachowaniem”

Podzielacie zdanie internautów?

źródło: Instagram Hotelu Paradise

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Rozrywka

Do góry