Połącz się z nami

„Hotel Paradise 4”: Jan Pyrek znał się z innym uczestnikiem przed programem. Pamiętacie, gdzie wystąpił?

Janek z Hotel Paradise

Rozrywka

„Hotel Paradise 4”: Jan Pyrek znał się z innym uczestnikiem przed programem. Pamiętacie, gdzie wystąpił?

Jan Pyrek jest kolejnym uczestnikiem, który zamieszkał w Hotel Paradise. Wejście przystojnego modela nie przeszło bez echa. Okazuje się, że Janek przed programem znał się z innym uczestnikiem show.

Nowi uczestnicy

Ostatnie dni w Hotelu Paradise było wyjątkowo emocjonujące. Gdy niespodziewanie z programem pożegnać musieli się Kuba oraz Kasia, wkrótce podczas Rajskiego Rozdania z reality-show wyeliminowana została także i Maria.

W nowym odcinku Hotel Paradise dziewczyny zaczęły swój dzień od kolejnej konkurencji, w której nagrodą była romantyczna randka. Najlepsze w zadaniu okazały się Nana oraz Wiktoria i to one udały się na spotkanie z nowymi uczestnikami, którzy wkrótce zameldowali się w rajskim hotelu. Poza Mateuszem Milem, bramy Hotelu Paradise przekroczył także Jan Pyrek.

Janek, którego podobnie jak i Mateusza wejście do programu wywołało sporo zamieszania, ma 29 lat i na co dzień mieszka w Warszawie, gdzie zajmuje się modelingiem. Pyrek otwarcie przyznaje, że w Hotelu Paradise wcale nie szuka miłości, natomiast jest dobrym taktykiem i playerem. Czy umiejętności te przydadzą się nowemu uczestnikowi w drodze do zwycięstwa?

Zobacz także: Widzowie nie zostawiają suchej nitki na nowej edycji Hotel Paradise.

Jan z Hotel Paradise

Czy udział Jana w popularnym reality-show pomoże mu spełnić swoje cele? 29-latek, który pojawił się w Hotelu Paradise, przyznaje, że marzy o zostaniu profesjonalnym aktorem. Co ciekawe, Jan wystąpił już w kilku znanych produkcjach tj. Barwy Szczęścia czy Na wspólnej.

Pyrek brał także udział w wyborach Mister Polski w 2019 roku, co oznacza, że przed wejściem do programu znał się z innym uczestnikiem Hotelu Paradise – Darkiem, który wówczas także startował w wyborach na najprzystojniejszego Polaka.

Jan Hotel Paradise 4
Jan Pyrek podczas wyborów Mister Polski 2019

Jak myślicie, czy znajomości wśród weterana show pomogą Jankowi na dłużej zagrzać miejsce w Hotelu Paradise?

źródło: Instagram Jan Pyrek/Instagram Hotel Paradise

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Rozrywka

Do góry