Połącz się z nami

„Hotel Paradise 4”: Klaudia El Dursi zabrała głos w sprawie Wiktorii! Jej słowa wywołały burzę!

Klaudia El Dursi

Rozrywka

„Hotel Paradise 4”: Klaudia El Dursi zabrała głos w sprawie Wiktorii! Jej słowa wywołały burzę!

Losy Wiktorii Gąsior w czwartej edycji programu Hotel Paradise odbiły się szerokim echem wśród widzów. Fani reality-show zarzucają produkcji, że nie reagowała na psychiczne nękanie dziewczyny. Wiele osób oczekiwało również, że głos w tej sprawie zabierze gospodyni programu Klaudia El Dursi. Co sądzi w takim razie o zachowaniu pozostałych uczestników?

Hotel Paradise 4

Czwarta odsłona randkowego reality-show stacji TVN wzbudza ogromne emocje wśród widzów. Fani produkcji już od jakiegoś czasu zgodnie podkreślają, że zachowania uczestników Hotelu Paradise są bardzo skandaliczne. Pojawiają się głosy, że Wiktoria od samego początku jest nękana psychiczne przez kolegów i koleżanki.

„Nie da się oglądać tego programu, jak produkcja może pozwolić na taki hejt grupowy? Taki mamy raj? „

Zobacz także: Wiktoria zabrała głos w sprawie nękania! Ma żal?

Wiktoria Gąsior
Screen z Instagrama Wiktorii Gąsior.

Co więcej widzowie nie potrafią zrozumieć, dlaczego osoby odpowiedzialne za program nie zareagowały w tej sprawie w trakcie jego nagrywania. Oświadczenie w tej sprawie po wielu komentarzach postanowiła zabrać telewizja TVN, która jasno wyraziła swoje stanowisko:

„Produkcja na bieżąco reaguje na wszelkie zachowania niepożądane i gwarantuje uczestnikom podczas całej realizacji, a także po zakończeniu projektu dostęp do opieki psychologicznej”

Zobacz także: Uczestnicy zmiażdżyli Wiktorię na Puszce Pandory!

Teraz głos w tej sprawie zabrała również Klaudia El Dursi. Niestety, ale jej wymijająca odpowiedź nie do końca spodobała się widzom Hotelu Paradise.

Klaudia El Dursi komentuje zachowanie względem Wiktorii

Klaudia jakiś czas temu w wywiadzie dla portalu Przeambitni.pl odniosła się do wydarzeń w zaznibarskim hotelu. Jak podkreśliła, choć Wiktoria nie miała lekko w programie, to twarda z niej babka:

„No faktycznie Wiktoria nie ma lekko. […] Czy sobie na to zasłużyła? Nie mnie to oceniać. […] Wiktoria to jest bardzo twarda babka. To jest ten typ, że co ją nie zabije, to wzmocni”- powiedziała w wywiadzie.

Jak również dodała, według niej każdy medal ma dwie strony i najwidoczniej uczestnicy mieli swoje powody, aby nie wspierać siebie nawzajem:

„To też nie jest tak, że dziewczyny się uwzięły. Na pewno miały jakieś wewnętrzne powody „

Nie da się ukryć, że powyższe słowa spowodowały, iż w sieci ponownie pojawiły się seti komentarzy. Nie tego spodziewali się widzowie.

Oglądacie jeszcze Hotel Paradise?

Źródło: Przeambitni.pl / Instagram Klaudii El Dursi

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Rozrywka

Do góry