“Hotel Paradise 4”: Kolejni uczestnicy potwierdzili swój związek! O kim mowa?

7 grudnia 2021
Przez: : MC

Za nami wielki finał 4. edycji Hotelu Paradise. Podczas imprezy finałowej, na jaw wyszedł nowy związek uczestników. Co ciekawe, podczas trwania programu nie tworzyli ze sobą pary ani przez moment. Zobaczcie, o kim mowa!

Uczestnicy Hotelu Paradise 4

Hotel Paradise 4

Zakończyła się 4. edycja randkowego reality show. Za nami wiele niespodziewanych zwrotów akcji, w tym wielki finał, jakiego jeszcze nie było. Przypomnijmy, że o zwycięstwo walczyli: Nana i Łukasz oraz Sara i Michał, którzy ostatecznie wygrali.

Podczas ścieżki lojalności doszło do zaskakujących wydarzeń. Otóż Sara jak i Michał otwarcie pytali się siebie, czy rzucą kulą. Żartowali o początkowych polach, że kwoty są zbyt małe, jednak kiedy Sara tylko stanęła na polu o wartości 90 tys. zł rzuciła kulą.

Zobacz także: Nana i Łukasz wciąż są parą?

Po wielkim finale odbyła się impreza, na której zjawili się prawie wszyscy uczestnicy programu. Nie obyło się bez pozowania na ściance i romantycznych ujęć przepełnionych czułością.

Nowa para

Podczas sesji zdjęciowej na imprezie finałowej, uwagę przykuli Kasia i Łukasz, którzy zapozowali razem. Co więcej, przed kamerami dali sobie soczystego buziaka sugerując, że są razem. Potwierdzeniem przypuszczeń okazał się wpis uczestniczki, w którym czytamy:

“Emocje powoli opadają! Tyle zaskoczenia w jeden wieczór to zdecydowanie za dużo! lukasz_hotelparadise4 dziękuje Ci za wszystko! Za wspaniały wieczór, wsparcie, szczęście i wszystko inne, co mi dajesz.. za to, ze jesteś. Po prostu. ❣️ Przegrałam bitwę, ale wygrałam wojnę. ❤️” – napisała w poście Kasia.

Kasia i Łukasz na imprezie finałowej

Warto wspomnieć, że Kasia podczas udziału w programie wraz z Wiktorią walczyła o względu Łukasza, który podczas rajskiego rozdania zdecydował się na parę Wiki. Jak się okazuje, wydarzenia z programu nie przełożył się na życie prywatne, a obecnie Kasia i Łukasz są w szczęśliwym związku.

Spodziewaliście się takiego obrotu spraw?

źródło: Instagram Katarzyny Wojtasik

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej