Połącz się z nami

„Hotel Paradise 4”: Kolejni uczestnicy potwierdzili swój związek! O kim mowa?

Uczestnicy Hotelu Paradise 4

Rozrywka

„Hotel Paradise 4”: Kolejni uczestnicy potwierdzili swój związek! O kim mowa?

Za nami wielki finał 4. edycji Hotelu Paradise. Podczas imprezy finałowej, na jaw wyszedł nowy związek uczestników. Co ciekawe, podczas trwania programu nie tworzyli ze sobą pary ani przez moment. Zobaczcie, o kim mowa!

Uczestnicy Hotelu Paradise 4

Hotel Paradise 4

Zakończyła się 4. edycja randkowego reality show. Za nami wiele niespodziewanych zwrotów akcji, w tym wielki finał, jakiego jeszcze nie było. Przypomnijmy, że o zwycięstwo walczyli: Nana i Łukasz oraz Sara i Michał, którzy ostatecznie wygrali.

Podczas ścieżki lojalności doszło do zaskakujących wydarzeń. Otóż Sara jak i Michał otwarcie pytali się siebie, czy rzucą kulą. Żartowali o początkowych polach, że kwoty są zbyt małe, jednak kiedy Sara tylko stanęła na polu o wartości 90 tys. zł rzuciła kulą.

Zobacz także: Nana i Łukasz wciąż są parą?

Po wielkim finale odbyła się impreza, na której zjawili się prawie wszyscy uczestnicy programu. Nie obyło się bez pozowania na ściance i romantycznych ujęć przepełnionych czułością.

Nowa para

Podczas sesji zdjęciowej na imprezie finałowej, uwagę przykuli Kasia i Łukasz, którzy zapozowali razem. Co więcej, przed kamerami dali sobie soczystego buziaka sugerując, że są razem. Potwierdzeniem przypuszczeń okazał się wpis uczestniczki, w którym czytamy:

„Emocje powoli opadają! Tyle zaskoczenia w jeden wieczór to zdecydowanie za dużo! lukasz_hotelparadise4 dziękuje Ci za wszystko! Za wspaniały wieczór, wsparcie, szczęście i wszystko inne, co mi dajesz.. za to, ze jesteś. Po prostu. ❣️ Przegrałam bitwę, ale wygrałam wojnę. ❤️” – napisała w poście Kasia.

Kasia i Łukasz na imprezie finałowej

Warto wspomnieć, że Kasia podczas udziału w programie wraz z Wiktorią walczyła o względu Łukasza, który podczas rajskiego rozdania zdecydował się na parę Wiki. Jak się okazuje, wydarzenia z programu nie przełożył się na życie prywatne, a obecnie Kasia i Łukasz są w szczęśliwym związku.

Spodziewaliście się takiego obrotu spraw?

źródło: Instagram Katarzyny Wojtasik

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Rozrywka

Do góry